Představujeme Vám unikátní minci vyraženou pomocí speciální techniky ve tvaru vikingské helmy. Mince byla vyražena do 10 uncí ryzího stříbra 999/1000 a navíc je parciálně zušlechtěna zlatou barvou.

Design je inspirován pravou vikingskou helmou z Vendelova období, tzv. pozdně germánské doby železné (500–800 AD). Pouhých 120 sběratelů na celém světě může vlastnit tuto unikátní 3D minci, tak nízká je její limitace.

Mince byla vyražena v mincovní kvalitě Antique Finish. Tento typ kvality minci dodává starobylý nádech. Je uložena v originální kazetě ve tvaru vikingského štítu včetně Certifikátu autentičnosti.

Dárkem navíc dostanete originální kazetu ve tvaru vikingského štítu, ve které bude vaše mince uložena. A to včetně Certifikátu autentičnosti.

ANO, zašlete mi prosím minci ve tvaru vikingské helmy vyraženou do 10 uncí ryzího stříbra za cenu 39 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a originální výstavní kazetu ve tvaru vikingského štítu. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
ryzí stříbro (999/1000)
Rozměry:
100 x 63,5 mm
Hmotnost:
310 g
Kvalita:
Antique Finish
Nominální hodnota:
10 $
Země původu:
Šalamounovy ostrovy
Rok emise:
2022
Limitace:
120 ks