Na toho, kdo otevře elegantní dárkový box, zazáří mince ve dvou odlescích; je vyražena do ryzího stříbra a delikátní mědi. Měď se svým ružovým nádechem tvoří základ mince, malé srdíčko. Vyleštěné ryzí stříbro jej obklopuje po celém obvodu jemným lemem. Barevný kontrast obou kovů tak nechá vyniknout i srdci velkému.

Při bližším pohledu na detail mince bude obdarovanému vše jasné! Vyznání lásky je na ni uvedeno v mnohých světových jazykoch, češtinu nevyjímaje. Najedete ji i vy?

  • Revers mince je osázen jednoduchým, ale silným vyznáním lásky v mnoha světových jazycích. Sladká slovíčka jsou protkána řadou uměleckých srdíček, které z mince přímo vystupují.

  • Na aversu je do měděného středu vyražen státní znak souostroví Fidži. Ve stříbrném lemu je uveden rok vydání, nominální hodnota, ryzost a obsah stříbra.

Stříbrné srdce z lásky je víc než jen sběratelskou mincí. Použití dvou kovů, netradiční tvar a nízká limitace - to je to, co dělá z této mince unikát a nevšední dárek.

Rezervací Stříbrného srdce z lásky získáte:

  • 21,4 gramů ryzího stříbra 999/1000
  • Minci netradičně vyraženou do dvou kovů (stříbro, měď)
  • Jedinečné zpracování ve tvaru srdce
  • Jistotu nízké limitace, jen 5000 kusů celosvětově
  • Certifikát autentičnosti a elegantní dárkovou kazeta v ceně

Či už premýšľate o darčeku, alebo chcete svojich blízkych prekvapiť, strieborné srdce je skvelá voľbaTato mince nezůstane na dně šuplíku - bude vystavena a připravena kdykoliv potěšit vzpomínkou.

Láska

je silným pozitivním vztahem náklonnosti, oddanosti nebo touhy. Liší se jak svou povahou, tak také předmětem. Někdy převažuje volná, jindy citová nebo pudová stránka vztahu. Předmětem takového vztahu může být druhý člověk, určité společenství nebo božstvo, ale také věc, místo nebo třeba vlast a konečně i život, bohatství nebo moc.

Z milovaného objektu se můžeme těšit, pomáhat mu a pečovat o něj, anebo ho chtít mít pro sebe a ovládat. Z psychologického pohledu je láska primární lidskou potřebou, proto je také jedním z nejrozšířenějších námětů v umení – v knihách, filmech, divadelních hrách, v písních a samozřejmě i mincích. Zvláštní místo zaujímá láska v některých náboženstvých a podle křesťanství je sám Bůh láskou.

ANO, zašlete mi prosím minci Stříbrné srdce z lásky za 3990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov lemu mince:
Ryzí stříbro 999/1000 (21,4 gramů)
Kov středu mince:
Měď (16 gramů)
Rozměr:
40 x 40,77 mm
Kvalita:
Proof (nejvyšší mincovní kvalita, leštěné razidlo)
Nominální hodnota:
1 $
Země původu:
Fidži
Rok emise:
2018
Limitace:
5000 kusů celosvětově