Nejznámější známka Československa: Muchovy Hradčany v ryzím stříbře!

Se vznikem nového Československa v roce 1918 vznikla i potřeba zavést nové poštovní známky. Překrásný výtvarný návrh prvních známek Československa vymyslel i ztvárnil celosvětově uznávaný malíř Alfons Mucha. Z jeho více než 10 návrhů byl vybrán motiv Hradčan jako symbol české státnosti.

Objednávkou získáte medaili:

  • Za zvýhodněnou cenu 599 Kč - ihned ušetříte 600 Kč!
  • Raženou do ryzího stříbra 999/1000
  • V nejvyšší kvalitě ražby PROOF
  • Designem zcela shodnou s proslulým originálem
  • S Certifikátem autentičnosti potvrzující její parametry

Nyní i Vy můžete získat medaili se známkou Hradčany otvírající kolekci Nejcennější známky světa, navíc poprvé v historii vyraženou do ryzího stříbra 999/1000 v nejvyšší kvalitě ražby PROOF. Ta je sběrateli nejvíce vyhledávána a také ceněna. Díky špičkové kvalitě si totiž můžete prohlédnout i ty nejmenší detaily stříbrné medaile.

V rámci služeb Národní Pokladnice za Vás zaplatíme poštovné stříbrné medaile Hradčany. Bezplatně také obdržíte Certifikát autentičnosti, který potvrzuje všechny její parametry.

Kolekce Nejcennější známky světa je unikátním seskupením medailí nejznámějších a nejcennějších poštovních známek světa. Všechny exempláře jsou vyraženy do ryzího stříbra 999/1000 a svým designem jsou zcela shodné se slavnými originály. V kolekci je celkem 48 stříbrných medailí – replik historických poštovních známek.

Společně s touto kolekcí se zároveň ponoříte do kouzelného světa filatelie a seznámíte se se zajímavou historií a osudy nejznámějších známek světa – počínaje Modrým Mauriciem – nejslavnější známkou světa, přes nejdražší Magentu z Britské Guyany až po nejstarší anglickou One Penny black. Všechny medaile jsou unikátní svým perfektním zpracováním a ražbou v nejvyšší kvalitě leštěným razidlem.

Cena první medaile v kolekci s poukázkou na 600 Kč je pouhých 599 Kč. Cena dalších medailí v kolekci je 1 199 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

V rámci kolekce obdržíte ZCELA ZDARMA:

  • Certifikát autentičnosti ke každé medaili zaručující ryzost drahého kovu a vynikající kvalitu
  • Elegantní dřevěnou kazetu pro bezpečné uchování Vaší kolekce
  • Osvědčení o vlastnictví kolekce potvrzující úplnost kolekce
  • Sběratelské rukavice pro šetrné zacházení s medailemi
  • Doprovodnou brožurku s cennými informacemi ze světa numismatiky a filatelie
V rámci kolekce obdržíte ZCELA ZDARMA mnoho doplňků

ANO, chci začít sbírat stříbrné medaile Nejcennější známky světa. Objednávám si první medaili Hradčany za zvýhodněnou cenu pouhých 599 Kč vč. poštovného a balného (místo 1 199 Kč). Peníze nezasílám předem, stříbrná medaile Hradčany bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si medaili Hradčany ponechám, objednám si tak další stříbrné medaile z kolekce Nejcennější známky světa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1 199 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou stříbrnou medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Sbíraní stříbrných medailí z kolekce Nejcennější známky světa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku stříbrných medailí z kolekce Nejcennější známky světa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Rozměry:
33 x 28 mm
Hmotnost:
11 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby PROOF
Limitace:
5 000 kolekcí pro české sběratele
Země emitenta:
Německo