50. výročí nejstarší investiční mince světa!

První stříbrný Krugerrand v historii z ryzího stříbra

Představujeme minci, která změnila dějiny numismatiky! Nejstarší investiční zlatá mince na světě, jihoafrický Krugerrand tento rok slaví neuvěřitelných 50 let!

Kulaté 50. výročí této numismatické legendy bylo uctěno unikátním způsobem! V roce 2017 byla poprvé v historii vyražena první stříbrná mince Krugerrand, z 1 unce ryzího stříbra 999/1000. Ve světě numismatiky způsobila tato stříbrná novinka skutečnou senzaci!

Nyní můžete získat první emisi stříbrného Krugerranda v exkluzivním stříbrném setu! Stříbrná uncová mince je vložena do krásné stříbrné cihličky, ražené ze 2 uncí ryzího stříbra. Překrásný design cihličky, zpracované v nejvyšší mincovní kvalitě, ještě umocňuje jedinečný motiv legendární mince Krugerrand.

  • Set, ražený z celkem 3 uncí ryzího stříbra 999/1000
  • Limitace jen 5000 ks pro celý svět
  • Individuální číslování každé cihličky
  • Historicky první stříbrný Krugerrand z 1 unce ryzího stříbra
  • Vložený do exkluzivní stříbrné cihličky ze 2 uncí ryzího stříbra
  • Exkluzivní dřevěná kazeta a Certifikát autentičnosti

Každá stříbrná cihlička je navíc individuálně číslována, každá je tedy jedinečným exemplářem. Stříbrná sada podléhá striktní světové limitaci - 5000 ks pro celý svět!

Oficiální emisi Jihoafrické mincovny získáte navíc v exkluzivním balení, v překrásné dřevěné kazetě s originálním Certifikátem autentičnosti.

První stříbrný Krugerrand v historii, zasazený do stříbrné cihličky představuje unikátní sběratelskou příležitost! Neváhejte s rezervací, 85% emise je už vyprodaná!

ANO, zašlete mi prosím Stříbrný výroční set Krugerrand za cenu 5 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Stříbrný výroční set Krugerrand mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl set zakoupen. Stříbrný výroční set Krugerrand bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr mince:
38,72 mm
Hmotnost mince:
31,1 g
Kvalita mince:
Premium uncirculated
Hmotnost cihličky:
2 oz = 62,2 g
Rozměry cihličky:
50 x 80 mm
Kvalita cihličky:
Reverse proof
Hmotnost celkem:
3 oz ryzího stříbra 999/1000
Limitace:
5000 ks pro celý svět
Rok emise:
2017
Země původu:
Jižní Afrika