Tato stříbrná nabídka je věnována planetě Merkur. Sférická mince je jejím věrným 3D modelem o průměru 33 milimetrů a je vyražena do 1 unce ryzího stříbra 999/1000.

Každá mince je zpracována v kvalitě antique finish, ta dává ještě více vyniknout všem detailům, jako jsou prolákliny, krátery či naopak sopky. Limitace této mince je totožná jako průměr skutečné planety Merkur, tedy pouhých 4879 kusů, respektive kilometrů.

Podívejte se na naše video:

Detaily tohoto 3D modelu, Slunci nejbližší planety, poznáte při pohledu zblízka – všimnete si propracovaného zvrásnění pokrývající celý povrch mince. Zpracování v kvalitě antique finish vám umožní vzít tento unikát do rukou a ucítit tak věrnou kopii na vlastní kůži.

Objednávkou získáte:

  • 31,1 g ryzího stříbra 999/1000
  • Minci v netradičním sférickém tvaru
  • Záruku vysoké kvality ražby – antique finish
  • Jistotu velmi nízké limitace, pouhých 4879 kusů

Tvar, zpracování a limitace dělají z této mince unikát. I způsob uložení je originální, tematická krabička je opatřena kulatým průhledem přímo na minci. Svůj Merkur si tak můžete v této „vitrínce“ vystavit a mít stále na očích. Slouží zároveň také jako Certifikát autentičnosti.

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci ve tvaru planety Merkur za 4 290 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za minci lze uhradit najednou, nebo ve formě dvou bezúročných měsíčních splátek, 2 x 2 145 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné - platí se pouze jednou).

Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
33 mm
Hmotnost:
31,1 g
Kvalita:
antigue finish
Nominální hodnota:
5 $
Země původu:
Barbados
Rok emise:
2022
Limitace:
4879 ks