S potěšením Vám představujeme pamětní medaili Pravda vítězí - svatý Václav vyraženou do ryzího stříbra 999/1000 v nejvyšší kvalitě ražby Proof. Tato medaile je nejcennější medailí 2. blisteru jedinečné kolekce Naši prezidenti. Pouze nevelké množství šťastných sběratelů bude moci zařadit tuto unikátní medaili, která je ke koupi exluzivně pouze v Národní Pokladnici, do svého sběratelského portfolia za zvýhodněnou cenu 3399 Kč.

Mincovním kovem této zdařile zpracované medaile je ryzí stříbro 999/1000, její hmotnost činí 31,10 gramů a průměr úctyhodných 38,61 milimetrů. Medaile je ražena leštěným razidlem v nejvyšší kvalitě ražby Proof.

Na jejím aversu je zobrazen svatý Václav v drátěné košili a s přilbicí, jenž v jedné ruce třímá lipovou ratolest a v druhé prapor. Dále je na medaili zobrazeno datum vzniku Československa, český dvouocasý lev a v okruží nápis PRAVDA VÍTĚZÍ.

Na reversu medaile se nachází vpravo hledící dvouocasý lev s korunou na hlavě, který byl ztvárněn dle předlohy českého výtvarníka Alfonse Muchy a dále v okruží nápis REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ a lipové ratolesti.

Ano, chci si objednat stříbrnou pamětní medaili Pravda vítězí, svatý Václav za zvýhodněnou cenu pouhých 3399 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Stříbrná pamětní medaile Pravda vítězí, svatý Václav bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
31,10 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2021
Limitace:
3000