Tajemná Mona Lisa od Leonarda da Vinci

na medaili zušlechtěné ryzím zlatem a stříbrem

Národní Pokladnice uspořádala hlasování o nejvýznamnější světovou malbu. Téměř 4000 osob se zúčastnilo tohoto hlasování a jednoznačným vítězem se stal obraz Mona Lisa od věhlasného italského malíře Leonarda da Vinci. Toto mistrovské dílo světového umění získalo více než 50 % všech hlasů.

Tato malba byla za použití speciální techniky 3D tisku přenesena na medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a stříbrem 999/1000. Díky nadprůměrným rozměrům medaile můžete obdivovat všechny detaily proslulého díla. Výhradním emitentem je Národní Pokladnice.

Mona Lisa od Leonarda da Vinci na medaili zušlechtěné ryzím zlatem a stříbrem

7 výhod medaile Mona Lisa:

 1. Akční cena 499 Kč (místo standardních 999 Kč) - ušetříte 500 Kč!
 2. Zušlechtění ryzím zlatem a stříbrem 999/1000
 3. Věrné kolorované provedení
 4. Nejvyšší mincovní kvalita
 5. Atypický tvar medaile - cihlička s úcythodným rozměrem 60 x 35 mm
 6. Výhradně u Národní Pokladnice
 7. Bohaté příslušenství v průběhu sbírání kolekce ZDARMA

Malba, která se vryla do srdcí většiny znalců umění i laiků, to je Mona Lisa od Leonarda da Vinci. Toto renesanční mistrovské dílo Leonardo tvořil při svém studiu ve Florencii v letech 1503–1517. Monou Lisou je pravděpodobně žena florentského obchodníka Lisa del Giocondo (proto se malba někdy nazývá i La Gioconda). Její tajemný úsměv již přes 200 let uchvacuje návštěvníky pařížského Louvru. Da Vinci namaloval obraz olejem na dřevěnou desku z topolu o rozměrech 77 x 53 cm s využitím techniky sfumato.

Kolekce Mistrovská díla světového malířství

Nejkrásnější světová díla na medailích zušlechtěných ryzím zlatem a stříbrem

Díky kolekci Mistrovská díla světového malířství máte jedinečnou příležitost vytvořit si svou soukromou galerii u Vás doma. Tato kolekce celkem obsahuje 30 medailí a přibližuje prostřednictvím zdařilých reprodukcí nejvýznamnější díla světového malířství.

Mezi vybraná mistrovská díla, která jsou přenesena na medaile zušlechtěné ryzím zlatem a stříbrem 999/1000, patří neocenitelné malby, které můžete obdivovat pouze v nejprestižnějších muzeích světa. Těšit se tak můžete například na tyto medaile s reprodukcemi obrazů světoznámých malířů:


Vincent van Gogh - Slunečnice
Jan Vermeer - Dívka s perlou
Sandro Botticelli - Zrození Venuše
Michelangelo - Stvoření Adama

Kolekce je přísně limitovaná. Pro Českou republiku je k dispozici pouhých 5000 kompletních kolekcí! Medaile jsou zasílány přibližně jednou měsíčně, každá za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Vyřezávaná kazeta z palisandrového dřeva na uložení a vystavení všech emisíV průběhu sbírání kolekce získáte ZDARMA:

 • Certifikát autentičnosti ke každé medaili
 • Certifikát o vlastnictví kolekce
 • Fotografii každého uměleckého díla
 • Rámeček na vystavení fotografie Vašeho nejoblíbenějšího díla
 • Krásnou vyřezávanou kazetu z palisandrového dřeva na uložení a vystavení všech medailí
 • Elegantní koženkové desky k uložení certifikátů a fotografie

ANO, chci začít sbírat medaile Mistrovská díla světového malířství. Objednávám si první medaili Leonardo da Vinci - Mona Lisa za zvýhodněnou cenu 499 Kč vč. poštovného a balného (místo 999 Kč). Peníze nezasílám předem, medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem a stříbrem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si medaili Leonardo da Vinci - Mona Lisa ponechám, objednám si tak dalších 29 medailí z kolekce Mistrovská díla světového malířství. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a stříbrem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Sbírání medailí z kolekce Mistrovská díla světového malířství mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku medailí z kolekce Mistrovská díla světového malířství a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce Mistrovská díla světového malířství zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato a stříbro 999/1000
Kov:
Měď
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Rozměry:
60 x 35 mm
Hmotnost:
50 g
Limitace:
5 000 kompletních kolekcí