Dovolte mi Vám nabídnout naši ražbu s nejžádanějším motivem letošního roku – portrétem Tomáše Garrigue Masaryka od naší návrhářky Ireny Hradecké, DiS. Motiv s prvním československým prezidentem jsme pro tentokrát vyrazili do jedné unce ryzího stříbra a parciálně zušlechtili rutheniem a ryzím zlatem.

AVERSREVERS
Hned na první pohled zaujme kontrastem podobizny T. G. Masaryka ve zlatě oproti pozadí zušlechtěným rutheniem. Při pohledu zblízka spatříte propracované drobné detaily, pro T.G. Masaryka typické, knírek, kulaté brýle a také nepřehlédnutelný klobouk.Zlatému středu reversu tvořeným lístky našeho národního stromu, lípy srdčité, dominují písmena tvořící známý monogram TGM s datem narození a datem výročí. V tmavém okruží je opis výročí a historické heslo PRAVDA VÍTĚZÍ.

K této nádherné medaili, ražené při příležitosti 170. výročí narození T. G. Masaryka, získáte také Certifikát autentičnosti. Spolu s ním bude numismat uložen do dřevěné kazety pro reprezentativní vystavení.

Objednávkou získáte:

  • 1 unci ryzího stříbra (999/1000)
  • Medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a rutheniem
  • Záruku nejvyšší mincovní kvalitu
  • Jistotu nízké limitace – jen 999 kusů
  • Originál díky individuálnímu číslování
  • Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu

Každá medaile, z celkově velmi nízké limitace 999 kusů, je individuálně číslovaná a tvoří tak originál. Neváhejte a rezervujte si svůj stříbrný unikát zušlechtěný dvěma drahými kovy!

ANO, objednávám si stříbrnou medaili T. G. Masaryk zušlechtěnou ryzím zlatem a rutheniem za cenu 3 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro (999/1000)
Zušlechtění:
Ryzí zlato / ruthenium
Průměr:
39 mm
Hmotnost:
31,1 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2020
Limitace:
999 ks