Dovolte, abych Vám představil opravdu těžkou váhu! Překrásnou stříbrnou medaili, vyraženou do 1 kg ryzího stříbra. Numismat byl emitován výhradně Národní Pokladnicí u příležitosti 170. výročí narození Tomáše Garrigua Masaryka, které si letos připomínáme.

Průměr je úctyhodných 100 mm. Numismat je zpracován v nejvyšší mincovní kvalitě a ražen speciálním leštěným razidlem. Design této medaile se dostal i na numismat o menší specifikaci, naší letošní stříbrnou Ražbu dne.

  • Na aversu medaile je vyobrazena podobizna prvního československého prezidenta, hledícího vpřed. V obličeji jsou zvýrazněna jeho typická poznávací znamení, knírek a kulaté brýle. Nechybí ani klasický klobouk, oblek a vázanka, kterou profesor nosíval. Hlavní motiv, podobizna impozantně umístěná doprostřed numismatu, je doplněn opisným textem. Zajímavým detailem je podpis prezidenta na jeho levém rameni, z pohledu sledujícího.

  • Na reversu medaile se nachází opisný text v horní i spodní části, doplněný o větvičky národního stromu Česka i Slovenska. Dominantou této strany je typická zkratka Masarykova jména s datem narození a datem ražby medaile. Tento text podkreslují listy lípy srdčité.

Každý z pouhých 170 vyražených kusů je opatřen individuálním číslováním, což z něj činí opravdový originál. Numismat je bezpečně uložen v průhledné kapsli a společně s Certifikátem autentičnosti uschován v reprezentativní dřevěné kazetě s gravírovaným nápisem „T. G. Masaryk 1850–1937.“

Objednávkou získáte:

  • 1000 gramů ryzího stříbra (999/1000)
  • Numismat s průměrem 100 mm
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality
  • Jistotu extrémně nízké limitace – pouhých 170 ks
  • Dřevěnou kazetu & Certifikát autentičnosti

Speciální nabídka pro Vás
Medaili je možno koupit na 3 rovnoměrné splátky. Pokud máte zájem vlastnit medaili hned a platit později, kontaktujte, prosím, naše zákaznické oddělení na telefonním čísle 810 100 500. Jsme tu pro Vás vždy od pondělka do čtvrtka od 9 do 17 hodin a v pátek od 9 do 15 hodin. Nebo nám napište na info@narodnipokladnice.cz.

ANO, objednávám si stříbrnou medaili Tomaš Garrigue Masaryk na medaili z 1 kg ryzího stříbra, za cenu 74 900 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Emise bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro (999/1000)
Průměr:
100 mm
Hmotnost:
1000 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2020
Limitace:
170 ks