Poznejte největší osobnost Československa

Jedinečný set pamětních medailí s dárky zdarma. Poštovné platíme za Vás!

Fenomén české i světové historie, symbol morální velikosti, velké autority a vytrvalý bojovník za pravdu! To vše, a ještě více byl náš první československý prezident T. G. Masaryk. K jeho osobě, demokratickým a mravním zásadám, přínosu v oblastech politiky či filozofie cítí dodnes český národ respekt a úctu. Je tak bez pochyby jedním z nejvýznamnějších Čechů naší historie.

K jeho 170. výročí narození Národní Pokladnice vydala zcela poprvé set 7 pamětních medailí uctívající jeho život a důležité role, které zastával, a které by neměly být nikdy zapomenuty.

Tento překrásný set obsahuje 7 detailně propracovaných medailí v nejvyšší kvalitě ražby, které jsou zušlechtěny ryzím zlatem 999/1000. Numismaty jsou uloženy v luxusním numismatickém albu.


Objednávkou získáte ZDARMA:

  • Luxusní numismatické album
  • Výroční medaili T. G. Masaryk
  • Odznak s českou vlajkou
  • Reprodukci historické mapy z roku 1933
  • Certifikáty autentičnosti
  • Poštovné
  • Možnost platby na 6 bezúročných splátek

Návrh designů připravila respektovaná česká medailérka DiS. Irena Hradecká.
Můžete se těšit na ztvárnění sedmi témat: TGM - Prezident, Akademik, Osvoboditel, Filozof, Diplomat, Manžel a Demokrat.

Tento set je připomínkou nesmrtelného odkazu T. G. Masaryka – člověka, který změnil dějiny našeho národa.

Množství setů je omezené. Neváhejte s objednávkou. Celkovou platbu si můžete rozložit do 6 pohodlných bezúročných splátek!

Zdarma součástí setu!

Život T. G. Masaryka uctěn ryzím zlatem

Tomáš Garrigue Masaryk, první prezident Československa, tatíček Masaryk, prezident Osvoboditel, TGM, milovník koní, filosof, pedagog, budovatel, symbol morální velikosti a politická autorita. Všechna tato přízviska patří jedinému muži – zakladateli svobodného Československa.

Set obsahuje 7 medailí s tématikou života T. G. Masaryka a jednu výroční medaili, kterou obdržíte jako součást setu ZDARMA.

Set je přísně limitován - pouze 10 000 kompletních setů.

Medaile jsou uloženy v překrásném numismatickém albu, který bude krásnou dekorací Vašeho domova a zárověň připomínkou na život této jedinečné osobnosti, která nám všem může být vzorem.

Kolekce Život T. G. Masaryka

ANO, zašlete mi prosím set Život T. G. Masaryka za cenu 5 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Cenu setu je možné uhradit naráz nebo formou 6 bezúročných plátek, 6 x 998 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Set mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy jej obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl set zakoupen. Společně se setem obdržím navíc certifikáty autentičnosti, numismatické album, odznak, reprodukci historické mapy a výroční medaili T. G. M. ze základního kovu. Set bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. května 2025 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kov:
Měď
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
7 x 26 g
Rok emise:
2020
Limitace:
10 000 setů