Legendární loď snů Titanic inspirovala nespočet knih, článků a filmů včetně filmu „Titanic“ z roku 1997 s Kate Winslet a Leonardem DiCapriem v hlavních rolích. My Vám tuto legendu představujeme vyraženou na minci z ryzího zlata 999/1000. Je to více než sto let po tragickém potopení RMS Titanic a stále se o něm mluví.

Přičemž rok 2022 je také oslavou 25. výročí zfilmování jeho tragického příběhu. Před potopením byl Titanic proslulý svým mimořádným designem a krásou a představoval tak ultimátní loď snů.

My Vám ho přinášíme na minci z ryzího zlata 999/1000 s unikátním průměrem 11 mm a hmotností 0,50 g s designem propracovaným do nejmenších detailů. Mince je uložena v elegantním balení včetně Certifikátu autentičnosti

Objednávkou získáte:

  • Minci z ryzího zlata 999/1000
  • Minci vyraženou k 110. výročí potepení Titanicu
  • Nízkou limitaci - pouhých 9 999 kusů 
  • Certifikát autentičnosti
  • Elegantní balení

Oslavte spolu s touto překrásnou mincí z ryzího zlata 110. výročí potopení Legendárního Titanicu, velkolepé lodi, která se bude navždy pojit s nezměrnou lidskou tragédií. Příběhy cestujících na palubě Titanicu v nás budou rezonovat navždy!

Specifikace
Kov:
Au 999/1000
Průměr:
11 mm
Hmotnost:
0,50 g
Kvalita:
Proof
Nominální hodnota:
1/25 Crown
Země původu:
Gibraltar
Rok emise:
2022
Limitace:
9 999 ks

Titanic ztroskotal během své první plavby 14. dubna 1912, když se 20 minut před půlnocí kvůli vysoké rychlosti, špatnému kurzu a nevhodným světelným podmínkám střetl s ledovcem. Necelé tři hodiny pak klesal ke dnu. Špatná byla i organizace záchranných prací a zároveň nedostatek a zastaralost záchranných člunů. Během neštěstí přišlo o život více jak 1500 cestujících a posádky, mezi kterými byli i jedni z nejbohatších lidí světa a slavné osobnosti. Na základě této tragédie došlo ke změnám v bezpečnosti lodní dopravy.

První snahy o nalezení vraku lodi se objevily záhy po jeho potopení. V místě, kde se Titanic potopil, hloubka dosahuje přibližně čtyři kilometry. To bylo na tehdejší úroveň techniky příliš. V roce 1980 se o jeho nalezení snažil Jack Grimm, multimilionář z Texasu, ovšem opět neúspěšně. Následoval jej geolog Robert D. Ballard, který jako první objevil v roce 1985 jeho vrak. Jelikož je Titanic velmi poškozen korozí, nebyl proto zatím vyzvednut z hlubin oceánského dna. Hrozí totiž, že při zvedání by se mohl rozpadnout na kusy, především díky mnoha baktériím, které na vrak působí.

ANO, zašlete mi prosím minci z 0,50 g ryzího zlata 999/1000 Titanic za cenu 2 990 Kc (+ 149 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc elegantní balení včetně Certifikátu autentičnosti. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. července 2022 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.