Rok 2020 si zřejmě budeme pamatovat všichni a sportovní fanoušci zvlášť. Řada utkání a soutěžních klání byla zrušena, nebo přesunuta. A to včetně toho největšího, který se koná jednou za čtyři roky, vloni jej mělo hostit japonské Tokyo, ovšem ze známých korona důvodů bylo přesunuto na letošek. Stalo se tak poprvé od druhé světové války a v celé historii teprve potřetí.

A tak Vám mohu s nadsázkou říct, že v dnešní nabídce je mince se zajímavým příběhem v pozadí. Je věnována největší sportovní události světa, která se vloni nekonala. Nechť se tedy letos hry opravdu konají!

Mincovním kovem numismatu je ryzí stříbro (Ag 999/1000) o hmotnosti 31,10 gramů a netradičním průměru 40,7 milimetrů. Každý kus, z extrémně nízké limitace pouhopouhých 1000 kusů je vyražen v nejvyšší mincovní kvalitě.

  • Avers emise představuje atletické sporty. Dominantou mince je běžec v popředí protínající cílovou metu v typickém předklonu. Běžce doplňuje oštěpař a skokan do dálky. Všichni sportovci jsou zachycení v pohybu a včetně emocí, které se jim během soupeření vykreslily na tvářích – pocit vítězství, pocit úlevy a radosti. Nechybí typická pochodeň.
  • Na reversní straně je vyražena nejznámější architektonická památka Kambodže, slavný náboženský komplex, Angkor Vat. Dále je uveden rok ražby a nominální hodnota mince.

Mince kromě sportovních her samotných připomíná, že soupeření je v nás hluboce zakořeněno a je přirozenou lidskou povahou. Právě emoce sportovců dokazují, že doběhnout dříve, dohodit dále a skočit výše je přesně v souladu s heslem „Citius, Altius, Fortius”, tedy „rychleji, výše, silněji“.

Objednávkou získáte:

  • 31,1 gramu ryzího stříbra (Ag 999/1000)
  • Záruku nejvyšší kvality ražby
  • Jistotu nízké limitace, pouhých 1000 kusů
  • Stylovou kazetu a Certifikát autentičnosti

Tato překrásná emise je velmi přísně limitována pouze 1 000 kusy pro celý svět, což ještě více zvyšuje její sběratelskou hodnotu!

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou pamětní minci Tokyo Countdown za cenu 4 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro (Ag 999/1000)
Průměr:
40,7 mm
Hmotnost:
31,10 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Nominální hodnota:
3000 Riel
Země původu:
Kambodža
Limitace:
1000 ks