Představujeme Vám exkluzivní a skutečně raritní minci. Je velmi výjimečná v tom, že se objevila na numismatickém trhu ještě před začátkem letních her, které se v roce 2020 nekonaly! Jsme si jistí, že si tato mince získá Vaše uznání a stane se cennou ozdobou Vaší sbírky. Sběratelská hodnota exempláře je navýšena i velmi přísnou limitací. Mincovním kovem numismatu je čisté ryzí stříbro 999/1000 o hmotnosti 31,10 gramů (tedy jedna celá unce stříbra). Exemplář disponuje úctyhodným průměrem 40,07 mm a je zpracován v nejvyšší mincovní kvalitě - ražený speciálním leštěným razidlem, jehož pole jsou vysoce leštěné a reliéf matovaný.

Tato emise pochází z Kambodže a Vy jejím zakoupením můžete ve svých rukou držet numismat, který vzdává hold letním sportovním hrám, které se měly uskutečnit v Tokiu minulého roku.

Avers emise vyobrazuje tři vrcholové sporty. Jejím dominantním motivem je běžec dobíhající do cíle a za ním tři mužské postavy v pozadí, skokan do dálky, oštěpař a další běžec, který dobíhá do cíle. Všichni sportovci jsou šťastní ze svého výkonu, u konce svého velkého snažení. Stejně tak jako plánovaný čas začátku her, i tato mince měla odpočítávat obyčejné dny do začátku.

Sportovec, který dominuje aversní straně, má na sobě číslo 3, které značí, že se jedná o třetí stříbrnou emisi z této sportovní sady. Na reversní straně mince je zachycen symbol Kambodže a zároveň nejrozsáhlejší náboženský komplex na světě, chrám Angkor Vat, který byl postaven počátkem 12. století pro krále Súrjavarmana II. Angkor Vat je právem řazen do popředí kulturního dědictví, neboť patří mezi největší a nejzachovalejší chrámy celé oblasti.

Objednávkou získáte:

  • Jednu unci ryzího stříbra 999/1000
  • Striktní limitaci - pouze 1 000 emisí pro fanoušky na celém světě
  • Dlouho očekávané pokračování - třetí stříbrná emise ze sportovní sady
  • Připomenutí her, které se poprvé za 124 let nekonaly v původním termínu!
  • Nejvyšší kvalitu ražby z prestižní mincovny v Singapuru

Tato překrásná emise je velmi přísně limitována pouze 1 000 kusy pro celý svět, což ještě více zvyšuje její sběratelskou hodnotu! Jde o exkluzivní sběratelský unikát, který můžete nyní získat i Vy!

Specifikace
Kov:
Ag 999,9/1000
Průměr:
40,7 mm
Hmotnost:
31,10 g
Kvalita:
Proof
Nominální hodnota:
3000 Riel
Země původu:
Kambodža
Limitace:
10000 kusů

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Tokio Countdown 3 za cenu 4 490 Kč (+ 149 Kč poštovné a balné). Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Nabídka je platná do 31. dubna 2021 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.