Kdo by neznal pohádku o Popelce… Příběh o chudé, ústrky snášející dívce, která si díky své skromnosti, kráse a dovednostem nakloní srdce samotného prince. K lásce a štěstí jí pomohou tři kouzelné oříšky. A právě tímto příběhem a kouzelným motivem oříšků je inspirována dnešní nabídka – elegantní brož Tři oříšky zušlechtěná ryzím zlatem 999/1000.

Uloženo ve zlatém látkovém sáčku

Brož s rozměry cca 30 x 30 mm je rozzářena ryzím zlatem 999/1000. Díky zavírací sponce máte rázem pohádkový módní doplněk. Tři oříšky jsou uloženy ve zlatém látkovém sáčku společně s certifikátem autentičnosti.

Jestli přemýšlíte o pohádkovém dárku v podobě módního doplňku, tato brož  je skvělou volbou! Tři oříšky zušlechtěné ryzím zlatem Vás či obdarovanou osobu okouzlí roztomilou krásou. Jednou, dvakrát, třikrát...ANO, zašlete mi prosím brož Tři oříšky za cenu 1 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Brož mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla brož zakoupena. Brož bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Rozměr:
cca 30 x 30 mm
Hmotnost:
cca 21 g