Vzácný numismatický skvost - nádherná zlatá mince je ze série významných architektonických památkek Paříže zapsaných v seznamu UNESCO, tentokrát věnovanou slavnému muzeu Orsay a neméně známému Malému paláci.

Tato mince zobrazující krásy Paříže je vyražena z ¼ oz zlata vysoké ryzosti 920/1000. Díky spojení té nejvyšší kvality ražby a detailního přepracování získáte ojedinělý numismatický zážitek.

Jedinečnost emise zdůrazňuje i její extrémně nízká limitace - pouze 2000 kusů pro celý svět!

Zlatá mince věnována krásám Paříže představuje:

  • ¼ oz zlata vysoké ryzosti
  • Nejvyšší mincovou kvalitu
  • Pouze 2000 ks na světě
  • Unikátní spojení Pařížské mincovnya UNESCO
  • Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu

Numismat s nominální hodnotou 50 euro emitovala prestižní Pařížská mincovna pod oficiální záštitou UNESCO. Spojení těchto dvou instituci garantuje nejvyšší možnou kvalitu zpracování a vysokou uměleckou hodnotu.

Mince na aversu unikátním způsobem vyobrazuje Muzeum Orsay a Malý palác. Avers numismatu je vizuálně rozdělen na dvě části – horní a spodní, každá z nich nese vyobrazení, náležející jedné ze dvou památek, kterým je tato emise věnována, ve svém středu doplněna. V horní části je vyobrazen velmi zajímavý prvek interiéru muzea Orsay, které bylo původně nádražní halou, přesněji majestátní klenba hlavního prostoru a boční oblouky. V dolní části se nachází věrné vyobrazení elegantní siluety slavného Malého paláce. Tyto dva nezávislé motivy jsou ve středu kompozice propojeny vyobrazením obrovských hodin, které tvoří dominantu štítu budovy muzea Orsay a jsou věčnou upomínkou na skutečnost, že byla dříve nádražím.

Revers mince je vizuálně rozdělen na levou a pravou část. V horní polovině levé části je vyobrazen znak UNESCO. Pod ním je dále vyražena nominální hodnota mince 50 euro a rok ražby 2016 a úplně dole je schematicky vyznačen tok řeky Seiny a dvě tečky, které označují právě muzeum Orsay, nacházející se na levém břehu Seiny, a Malý palác, jenž se nachází na pravém břehu

Všechny parametry mince jsou také potvrzeny v originálním Certifikátu autentičnosti, který dostanete spolu s elegantní kazetou pro bezpečné uchování numismatu.

ANO, zašlete mi prosím zlatou minci s vyobrazením Malého paláce a Múzea Orsay za cenu 19 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní box. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov::
Zlato 920/1000
Průměr::
20 mm
Hmotnost::
8,46 g
Krajina::
Francie
Rok emise: :
2016
Limitace: :
2000 ks pro celý svět