Federální vláda USA od roku 1999 každoročně emitovala čtvrtdolarové mince představující všechny americké státy. Každý rok bylo vyraženo pouze 5 emisí. Sběratelé z celého světa si tak museli počkat dlouhých 10 let na zkompletování své jedinečné kolekce.

Na každé minci z tohoto unikátního numismatického programu jsou vyobrazeny charakteristické symboly a rok vzniku příslušného amerického státu.

Již v první zásilce – jedna mince ZDARMA!

Pro skvělý začátek této kolekce nabízíme první dvě mince – New York a Delaware za zvýhodněnou cenu 295 Kč. První z nich tedy získáte zcela zdarma! Tím ušetříte 50%!

Mince New York byla vybrána zdarma, jelikož zobrazuje nezaměnitelný americký symbol, sochu Svobody. Ikonu, která pro mnoho lidí odjakživa představovala naději na lepší život.

Neméně zajímavá, ba i více neobvyklá je však druhá mince Delaware.

Delaware byl totiž prvním státem, který ratifikoval Deklaraci nezávislosti. V důsledku toho byl delawarský čtvrtdolar také vůbec první státní čtvrťák ražený mincovnou Spojených států amerických.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kov:
Měď
Průměr:
24,26 mm
Hmotnost:
5,85 g
Kvalita:
BU
Nominální hodnota:
25 centů
Země původu:
USA
Rok emise:
1999 - 2009
Limitace:
5 000 kolekcí pro Českou republiku

USA Quarters - poprvé zušlechtěné ryzím zlatem

Mincovna Spojených států emitovala každoročně čtvrtdolarové mince představující všechny americké státy. Na mincích jsou vyobrazeny charakteristické symboly a rok vzniku příslušného státu. Poprvé jsou tyto nesmírně žádané mince dostupné v unikátní verzi zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000!

Mapa Spojených států pro efektní prezentaci a bezpečnou archivaci celé kolekce

Díky své atraktivitě a naučnému charakteru se stala tato oficiální kolekce čtvrtdolarových mincí Spojených států amerických velmi populární mezi sběrateli na celém světě. Je známo, že i běžné čtvrťáky je v dnešní době velice obtížné získat, avšak mince zušlechtěné ryzím zlatem z přísně limitované prémiové edice již téměř nelze nalézt.

Nabídka této výjimečné kolekce je přísně limitována pouze 5 000 kompletními sbírkami pro celou Českou republiku!

Záruka Národní Pokladnice

Neopakovatelná příležitost k vytvoření kompletní kolekce se zárukou stálé ceny – jen 590 Kč za měsíční zásilku obsahující dvě mince! Navíc v rámci kolekce získáte velmi kvalitní příslušenství bez dalších poplatků!

Dárek – náramkové hodinky Gold Eagle z limitované ediceV průběhu sbírání získáte jako bonus zdarma:

  • Dárek – náramkové hodinky Gold Eagle z limitované edice
  • Certifikát autentičnosti ke každé minci, který zaručuje její pravost a parametry
  • Osvědčení o vlastnictví kolekce s individuálním číslováním
  • Mapu Spojených států pro efektní prezentaci a bezpečnou archivaci celé kolekce
  • Elegantní pouzdro pro uložení všech Certifikátů

Rezervace bez rizika

Rezervace nepředstavuje povinnost nákupu, neváže se s žádným rizikem ani dalšími náklady. Pokud emise nesplní očekávaní, je možné ji v průběhu 14 dní od data přijetí zaslat zpět. Kdykoliv je též možné odstoupit od kompletace kolekce, a to písemně ​​prostřednictvím pošty nebo telefonicky na zákaznické lince. Kolekce má uzavřený charakter – skládá se z 25 zásilek.

ANO, chci začít sbírat pozlacené pamětní mince Slavné americké čtvrťáky. Objednávám si první mince New York a Delaware za zvýhodněnou cenu pouhých 295 Kč vč. poštovného a balného (místo 590 Kč). Peníze nezasílám předem, pozlacené mince ze základního kovu New York a Delaware budou hrazeny při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si mince New York a Delaware ponechám, objednám si tak další pamětní mince z kolekce Slavné americké čtvrťáky. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou zásilku obsahující dvě mince za cenu 590 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou pozlacenou minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní mince zakoupena. Sbírání pamětních mincí z kolekce Slavné americké čtvrťáky mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 12. 2020, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních mincí Slavné americké čtvrťáky a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.