Máme pro Vás ideální numismatický dárek pro zpříjemnění letošního adventu. S celou rodinou si můžete ukrátit čekání na ježíška s naším Adventním kalendářem. Čokoládu v něm však nenajdete, zato mince ano!

Během 24 prosincových dnů si otevřete každý den jedno okénko. Ale opravdu, jen jedno denně! Vaší odměnou bude zajímavý numismat, pokaždé z jiného koutu světa.

Speciální selekce 24 mincí je mistrně umístěna do kalendáře z kvalitního a pevného kartonového papíru. Na přední straně je ozdoben delikátní vánoční grafikou soba, zasněžené krajiny a nápisem „Merry Christmas“, tedy Veselé Vánoce.

Objednávkou získáte:

  • Speciální selekci 24 mincí z celého světa
  • Ideální adventní dárek
  • Jistotu exkluzivity – pouze v naší nabídce
  • Kalendář, který přináší překvapení s každým otevřeným okénkem

Víc o mincích Vám neprozradíme, to by pak nebylo překvapení. Ovšem pevně věřím, že Vás či vaše blízké kalendář naladí na adventní čas v numismatickém stylu.

Objednejte si s předstihem typický adventní dárek s netypickým obsahem. Exkluzivní adventní kalendář máme ve velmi nízké limitaci, pouhých 1000 kusů.

Specifikace
Počet mincí:
24
Kov:
Různý
Průměr mincí:
16,75 - 25,44 mm
Hmotnost mincí:
Celkem 65,35 g
Kvalita:
Oběhová (zachovalá)
Nominální hodnota:
Různá
Země původu:
Různá
Rok emise:
Různý
Limitace:
1 000 ks
Rozměr kalendáře:
75 x 50 cm

ANO, zašlete mi prosím numismatický adventní kalendář za cenu 1 790(+ 99 Kč poštovné a balné). Kalendář mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ho obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl kalendář zakoupen. Kalendář bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob, nebo do 31. prosince 2022. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.