Máme pro Vás námět na numismatický vánoční dárek! Příběh o narození Ježíška na minci zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000 s unikátní barevnou aplikací a vloženým Swarovski krystalem ve tvaru hvězdy.

Jsme si jisti, že tato mince bude unikátním dárkem pro každého milovníka tohoto vánočního příběhu a dozajista potěší i pod vánočním stromečkem. Mince je uložena v elegantním balení společně s Certifikátem autentičnosti.

S objednávkou získáte:

  • Minci zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000
  • S vloženým Swarovski krystalem ve tvaru hvězdy
  • Unikátní barevnou aplikaci
  • Certifikát autentičnosti
  • Elegantní balení

Popřejte veselé Vánoce touto originální mincí s vloženým Swarovski krystalem ve tvaru hvězdy a udělejte radost pod vánočním stromečkem nejen svým blízkým.

Podle bible se Ježíš Kristus narodil v Betlémě. Tento moment je zaznamenávám již po staletí v podobě betlémů, často označovaných jako jesličky. Podle světoznámého příběhu se Marii zjevil archanděl Gabriel a zvěstoval ji, že porodí syna Ježíše. Její muž Josef ji zprvu chtěl po této zprávě opustit, ale anděl mu ve snu sdělil, že Ježíš je dílem Ducha svatého. Na příkaz císaře Augusta se Marie s Josefem vydali na cestu do Judska. Přenocovat chtěli v Betlémě, kde ale nenašli nocleh, a proto se ubytovali ve chlévě. Zde Marie porodila syna a položila jej do jesliček.

ANO, objednávám si minci s Vánočním motivem ze základního kovu zušlechtěnou ryzím zlatem a s vloženým Swarovski krystalem ve tvaru hvězdy, za cenu 1 290 (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
CuNi
Zušlechtění:
Au 999/1000
Krystal:
Swarovski ve tvaru hvězdy
Průměr:
38,6 mm
Hmotnost:
26 g
Kvalita:
Proof
Nominální hodnota:
1 NZD
Rok emise:
2021
Limitace:
3 999 kusů