S Velikonoci je kromě vítání jara neoddělitelně spjato také zdobení vajec. Jedno takové, již ozdobené, pro vás máme. Mimořádně zajímavá mince ve tvaru vejce je přímým odkazem na ukrajinskou Pysanku – tradičně zdobené velikonoční vejce.

AVERS REVERS
Aversu mince vévodí znak emitenta mince – tichomořského ostrova Niue, který používá jako svou měnu novozélandský dolar. Proto je nominální hodnota v této měně, konkrétně 1 dolar. Revers mince znázorňuje motivy typického lidového umění jako jsou květiny, lístečky či stylizovaní kohoutci. Okruží je osázeno přáním veselých Velikonoc v mnoha jazycích včetně češtiny. Najdete ji?

Mince je vyražena do základního kovu o hmotnosti přibližně jedné trojské unce (31,10 gramů) a navíc je zušlechtěna ryzím zlatem (Au 999/1000). Ražba proběhla v té nejvyšší mincovní kvalitě. Každý z pouhých 2022 kusů je skutečným uměleckým dílem zejména díky kvalitnímu zpracování a dokonale propracovaným detailům.

Objednávkou získáte:

  • Minci neobvyklého tvaru zušlechtěnou ryzím zlatem
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality
  • Jistotu velmi nízké limitace, jen 2022 kusů
  • Certifikát autentičnosti a elegantní balení

Touto mincí můžete obdarovat své blízké, nebo si ozvláštnit vlastní sbírku i letošní Velikonoce. Neváhejte s objednávkou, mince má velmi nízkou limitaci.

Společně pomáháme Ukrajině

Výtěžek z prodeje věnujeme našemu partnerovi, neziskové organizaci Post Bellum, která za něj nakoupí materiál neútočného charakteru.

ANO, objednávám si Velikonoční minci ve tvaru vejce, za cenu 1 399 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také elegantní balení a Certifikát autentičnosti. Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Základní mincovní (CuNi)
Zušlechtění:
Ryzí zlato (Au 999/1000)
Rozměr:
33 x 45 mm
Hmotnost:
cca 1 oz (31,10 g)
Kvalita:
Nejvyšší minocvní
Nominální hodnota:
1 Dollar
Země původu:
Niue
Rok emise:
2022
Limitace:
2022