Společný revers

Vzhledem ke zvýšenému zájmu o exkluzivní stříbrné numismaty Vám představujeme výjimečnou stříbrnou sadu s velmi nízkou limitací a nezvykle vysokým reliéfem. Medaile připomínají výročí korunovace Františka Josefa I. a Alžběty Bavorské, zvané Sisi.

Hned na první pohled si na obou medailích povšimnete extrémně vysokého reliéfu dosahujícího 3 milimetry. Ten, společně s úctyhodným průměrem medailí - 50 milimetrů, tvoří pomyslný vrchol moderní numismatiky. 

Na ražbu každé medaile byly použity 3 unce (93,3 gramů) ryzího stříbra 999/1000.  

Exkluzivitu sady umocňuje parciální zušlechtění ryzím zlatem 999/1000 podél okruží. Obě medaile jsou individuálně číslované a tak každý z pouhých 499 majitelů bude vlastnit originál!

  • 3 milimetry vysoký reliéf
  • 186,6 gramů ryzího stříbra
  • Limitace pouhých 499 kusů
  • Úctyhodný průměr 50 milimetrů
  • Individuální číslování

Limitovanou pamětní sadu František Josef I. a Alžběta Bavorská nikde jinde nenajdete. Pouze v nabídce Národní Pokladnice!

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou pamětní sadu František Josef I. a Sisi za zvýhodněnou cenu 19 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za medaili mohu uhradit najednou, nebo ve formě deseti bezúročných měsíčních splátek, 10 x 1 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
2x 50 mm
Hmotnost:
2x 93,3 g
Kvalita:
Antique finish
Limitace:
499 ks
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2022