Dovolte mi představit minci z ryzího zlata – památku na Wolfganga Amadea Mozarta vyraženou přesně 230 let po jeho úmrtí.

Tato zlatá mince o hmotnosti 3,11 gramu ryzího zlata 999/1000 má průměr 18 milimetrů. Každý z pouhopouhých 499 kusů je opatřen vroubkovanou hranou, která činí minci ještě zajímavější a krásnější.

AVERS REVERS
Prezentuje nominální hodnotu a profilový portrét královny Alžběty II. Dále rok ražby a zemi emitenta. Podobizna W. A. Mozarta a houslový klíč. Dále je zde uveden datum narození a úmrtí umělce a také jeho podpis

Mince je uložena v originální kazetě z březového dřeva, která podtrhuje její krásu a jedinečnost. Na víčku kazety naleznete gravírovaný houslový klíč, stejný jako na samotné minci. Samozřejmostí je Certifikát autentičnosti potvrzující výše uvedené parametry.

Originální dřevěná kazeta

Rezervací získáte:

  • 3,11 gramu ryzího zlata 999/1000
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality Proof
  • Jistotu nízké limitace, pouhých 499 kusů
  • Originální dřevěnou kazetu & Certifikát autentičnosti
  • DÁREK ZDARMA – reprodukce plakátu k opeře Don Giovanni

K minci dostanete navíc ZDARMA reprodukci plakátu k opeře Don Giovanni konané 15. června 1788 v německém Lipsku!

ANO, zašlete mi prosím minci z 1/10 oz ryzího zlata W. A. Mozart za zvýhodněnou cenu 12 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc originální kulatou dřevěnou kazetu s Certifikátem autentičnosti.

Nabídka je platná do vyprodání zásob nebo do 31. prosince 2024. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
18 mm
Hmotnost:
3,11 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Nominální hodnota:
5 $
Země původu:
Niue
Rok emise:
2021
Limitace:
499 ks