Mistrovské numismatické dílo 19. století od Benedetta Pistrucciho

U příležitosti 200. výročí bitvy u Waterloo mám tu čest Vám představit legendu bitvy, mistrovské dílo Benedetta Pistrucciho, které se po 200 letech čekání povedlo obnovit a úspěšně dokončit!

Představujeme mistrovské numismatické dílo 19. století od Benedetta Pistrucciho na unikátní medaile výjimečných rozměrů. Numismat je věrnou replikou původní pamětní medaile Waterloo, jejíž příběh se začal odvíjet téměř ihned po skončení legendární bitvy. Medaile byla vyražena ve vysokém reliéfu v nejvyšší mincovní kvalitě s ohromujícím 88,9 mm s hmotností až 400 g! Díky individuálnímu číslovaní je navíc každý exemplář jedinečný!

Vyraženo ve vysokém reliéfu v nejvyšší mincovní kvalitě

Waterloo – legenda numismatiky

V roce 1817 dostal světově proslulý rytec Benedetto Pistrucci za úkol vytvořit medaili určenou pro panovníky, kteří ve spojenectví s princem Jiřím IV. porazili Napoleona. Pistrucciovi trvala ruční výroba předlohy více jak 30 let. V době kdy byla dokončena, nikdo z panovníků již nežil. Z toho důvodů a rovněž protož nebylo možné emitovat tak detailně zpracovaný numismat obřích rozměrů, vedly k tomu, že nebyla nikdy vyražena. O 200 let později, bylo toto mistrovské dílo představené veřejnosti.

Pamětní medaile Waterloo – legenda numismatiky zušlechtěna ryzím zlatem!
  • Zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000
  • Ruční výroba předlohy trvala 30 let!
  • Limitovaná edice – pouhých 5000 exemplářů
  • Ohromující průměr 88,9 mm, hmotnost 400 g!
  • Individuální číslo na hraně
  • Skutečný kus historie – původní medaile měla být dárkem pro panovníky, kteří ve spojenectví s princem Jiřím IV. porazili Napoleona v bitvě u Waterloo
  • Pouze v nabídce Národní Pokladnice!

ANO, zašlete mi prosím unikátní pamětní medaili Waterloo zušlechtěnou ryzím zlatem za cenu 1 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Emisi mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla emise zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Bronz
Průměr:
88,9 mm
Hmotnost:
400 g
Kvalita:
Leštené razidlo
Země původu:
Velká Británie
Rok emise:
2015
Limitace:
5000