Celosvětově obdivovaný zámecký areál

Český Krumlov

na medaili zušlechtěné žlutým a růžovým zlatem 999/1000!

Poznejte unikátní pamětní medaili připomínající překrásný hrad a zámek Český Krumlov. Pamětní medaile je zušlechtěna mimořádnou kombinací dvojího zlacení – růžovým a žlutým zlatem 999/1000. Tato kombinace dvojího zušlechtění je díky své výjimečnosti velmi vyhledávaná.

Nádherná pamětní medaile Český Krumlov je vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě, která je sběrateli nejvíce ceněna, a to v nadprůměrné velikosti 45 mm. Díky tomuto neobvykle velkému průměru můžete obdivovat i ty nejmenší detaily designu, který byl navržen předním českým umělcem Janem Háskem.

Avers medaile nese vyobrazení hradu a zámku Český Krumlov. Na reversní straně můžete spatřit stylizaci tří zemských znaků, jež je inspirovaná architekturou všech slohů a stylů od středověku až po 19. století.


Objednávkou pamětní medaile získáte:

  • Zušlechtění ryzím zlatem 999/1000
  • Unikátní kombinaci žlutého a růžového zlata
  • Nejvyšší mincovní kvalitu
  • Design navržený významným českým umělcem a medailérem Janem Háskem
  • Elegantní mincovní rám ZDARMA


Vydejte se na cestu za poznáním překrásného hradu a zámku Český Krumlov. Tento druhý nejrozsáhlejší zámecký areál v České republice obdivují lidé z celého světa. Vy jej nyní můžete získat na překrásné pamětní medaili zušlechtěné žlutým a růžovým zlatem 999/1000!

Hrad a zámek Český Krumlov patří svou kulturní a historickou tradicí, rozlohou i architektonickým řešením mezi nejvýraznější památky střední Evropy. Název této památky, ve které je dochován stavební vývoj od 14. do 19. století, pochází z latinského castrum Crumnau nebo ze staroněmeckého Brumbenowe. Název charakterizuje přírodní terén, tedy místo na křivé louce nebo na nivě.

Areál zámku je jedním z nejrozsáhlejších v oblasti střední Evropy a druhý v České republice (po Pražském hradu). Zahrnuje čtyřicet budov a palácových stavení soustředěných kolem pěti zámeckých nádvoří. Zámecká zahrada zaujímá prostor sedmi hektarů.

V roce 1963 bylo historické centrum vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Díky vysokému hodnocení českých i zahraničních odborníků byl hrad a zámek Český Krumlov vyhlášen kulturní památkou a roku 1992 byl zapsán na seznam Světového dědictví UNESCO. Spravuje jej Národní památkový ústav.

ANO, zašlete mi prosím pamětní medaili Český Krumlov za cenu 790 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a numismatický rám ZDARMA. Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí žluté a růžové zlato 999/1000
Kov:
Měď
Průměr:
45 mm
Hmotnost:
35 gramů
Země emitenta:
Česká republika
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita