Zlatá mince s výmluvným názvem „In Gold We Trust“, volně přeloženo jako „Věříme ve zlato“, přichází v oblíbeném tvaru cihličky a netradiční hmotnosti 1/100 trojské unce. To ji činí opravdu originální minci!

Vyjadřuje nejen náš postoj k této tvárné žluté komoditě, ale také se snaží upoutat pozornost začínajících sběratelů svou dostupností. Název vznikl přesmyčkou původního motta „In God We Trust“ (V Boha věříme), které se poprvé objevilo na amerických mincích už v roce 1864.

AVERS REVERS
Zobrazuje královnu Alžbětu II., označení nominální hodnoty 2,5$ a popis vlastností mince: její gramáž a ryzost. Nese samotný nápis IN GOLD WE TRUST, vycentrovaný na střed cihličky, oddělený tlustou linkou.

Cihlička je vyražena do ryzího zlata (Au 999/1000) s rozměry 6 x 11 milimetrů a hmotností 0,311 gramu. Nejvyšší kvalita ražby dává vyniknout i těm nejmenším detailům této drobné mince. Dokonale leštěný povrch vytváří odrazem světla efekty, které se zdají pod různými úhly pohledu jinak barevně laděné.

Objednávkou získáte:

  • Minci ve tvaru cihličky
  • 0,311 g ryzího zlata (999/1000)
  • Záruku nejvyšší kvality ražby
  • Jistotu nízké limitace, pouhých 9999 kusů
  • Certifikát autentičnosti

Mince ve tvaru cihličky a navíc z ryzího zlata se v naší nabídce nevyskytují často. Neváhejte a objednejte si jednu z 9999 kusů ještě dnes!

Tato mince je nejmenší z řady cihličkových mincí In Gold We Trust. Společně se svými většími „sestřičkami“, o váze až 10 gramů, oslavují nejdůležitější zlaté horečky minulosti, konkrétně v Kalifornii, Klondiku a Austrálii.

Zlatá mince ve tvaru cihličky z řady In Gold We Trust

Pokud máte jakékoli další dotazy ohledně těchto mincí, neváhejte kontaktovat naše zákaznické oddělení na telefonním čísle 810 100 500. Další informace jsou Vám k dispozici též na našich webových stránkách www.narodnipokladnice.cz.

ANO, objednávám si pamětní zlatou minci Zlatá mince In Gold We Trust 1/100 oz za cenu 2 490 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Emise bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2023, nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato (999/1000)
Rozměry:
6 x 11 mm
Hmotnost:
0,311 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Nominální hodnota:
2,5 $
Země původu:
Niue
Rok emise:
2021
Limitace:
9999 ks