S hrdostí Vám představuji pamětní medaili Národní divadlo vyraženou do 14karátového zlata v nejvyšší kvalitě ražby. Jedná se o nejcennější medaili ve Vašem numismatickém albu, doplňující další krásné pamětní medaile vyražené k uctění významného výročí Národního divadla. Pouze nevelké množství šťastných majitelů bude moci vlastnit kompletní kolekci uloženou v numismatickém albu.

Medaile je vyražena do 14karátového zlata (ryzost Au 585/1000), hmotnost každého exempláře je 1,20 gramů a průměr 18 milimetrů. Pamětní medaile je zpracována v nejvyšší kvalitě ražby a je tedy ražena leštěným razidlem.

Na aversu jsou vyobrazeny umělecké symboly ze stropu Národního divadla, jež doplňují Vaše numismatické album. Revers zobrazuje českého lva s nápisem Národ sobě.

ANO, zašlete mi prosím zlatou pamětní medaili Národní divadlo za cenu 3 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Zlatá pamětní medaile Národní divadlo bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Zlato 585/1000
Průměr:
18 mm
Hmotnost:
1,20 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalitza
Rok emise:
2021
Země:
Česká republika
Limitace:
5000 kusů