Představujeme Vám krásnou minci z ryzího zlata, která je věnována princezně Dianě. Mince nese pojmenování Růže Anglie (z angl. The England's Rose). S tímto pojmenováním pro Lady Di přišel její blízký přítel, hudebník Sir Elton John. Po jejím tragickém skonu jí věnoval píseň „Candle in the Wind“. První slova písně zní „Goodbye England’s Rose“…

Mince je vyražena z ryzího zlata a je plátována růžovým Fairmined zlatem. Mince disponuje oblíbeným průměrem 11 milimetrů a hmotnost 0,50 gramu. Vyražena byla v nejvyšší mincovní kvalitě s limitací 19 999 kusů.

  • Avers mince nese portrét princezny Diany. V okruží se nachází její jméno, rok jejího narození a úmrtí, resp. 1961–1997.
  • Na reversní straně se nachází erb emitenta Gibraltaru s nápisem: „ELIZABETH II, D, G, REGINA, GIBRALTAR“, nominální hodnota a rok ražby mince.

Fairmined zlato je férově vytěžené zlato v zemích třetího světa. Pochází z dolů certifikovaných Aliancí pro zodpovědnou těžbu, která nezatěžuje okolní přírodu. Část výnosů z těžby se navrací zpět do komunity horníků a pomáhá jim vést lepší život.

Objednávkou získáte:

  • 0,50 gramu ryzího zlata (Au 999/1000)
  • Plátování růžovým Fairmined zlatem (Au 999/1000)
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality
  • Exkluzivní kazetu a Certifikát autentičnosti

Připomeňte si společně s námi život princezny, královny lidských srdcí, vždy okouzlující princezny Diany.

ANO, objednávám minci z ryzího zlata oslavující 60. výročí narození princezny Diany, za cenu 3 990 (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při doručení. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato (Au 999/1000)
Plátování:
Růžové Fairmined zlato (Au 999/1000)
Průměr:
11 mm
Hmotnost:
0,50 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Nominální hodnota:
0,25 Crown
Země původu:
Gibraltar
Rok emise:
2021