Představujeme Vám exkluzivní a skutečně raritní minci. Jedná se o opravdovou revoluci ve sbírání numismatů z ryzího zlata, jelikož pokrok se nezastaví před ničím uvádíme na trh velmi neobvyklou minci ve tvaru cihličky z ryzího zlata. Numismat je ražen v nejlepší mincovní kvalitě ve velmi neobvyklém rozměru 6 x 11 milimetrů s hmotností 1/100 trojské unce.

Tato numismatická premiéra limitované zlaté mince ve tvaru cihličky nese na své aversní straně portrét nejznámější panovnice Alžběty II. společně s uvedením ryzosti, váhy a označení zlata. Reversní strana oproti tomu hlásá heslo: IN GOLD WE TRUST! tedy VĚŘÍME VE ZLATO!

I v této době je zlato vnímáno jako symbol bohatství a moci. Lidé se honí za jeho vidinou a vynakládají k jeho získání obrovské úsilí. Nejspíše i proto, o jak vzácný kov se jedná: je přibližně dvacetkrát vzácnější než jiné vzácné kovy a proto je zlato to, v co věříme!

Objednávkou získáte:

  • Jedinečnou minci ve tvaru cihličky
  • 1/100 trojské unce v ryzím zlatě
  • Exkluzivní rozměry mince 6 x 11 mm
  • Nejlepší mincovní kvalitu
  • Speciální archivační kapsli

REVOLUCE ve sbírání numismatů z ryzího zlata začíná touto mincí, proto neváhejte a objednejte si tuto numismatikou limitovanou premiéru z ryzího zlata a nepromeškejte tak tuto jedinečnou nabídku!

Do dnešních dnů nevíme, kdy bylo zlato objeveno člověkem. Již od pradávna však bylo zlato uznávanou měnou, která byla velmi rozšířena. Svědčí o tom i nejstarší dochovaný záznam z roku 1091 př. n. l. z Číny, který označuje zlato jako oficiální platidlo. Důvodem pro využívání tohoto kovu je mimo jiné i jeho měkkost, díky které se ze zlata daly razit zlaté mince. Pravděpodobně nejstarší a nejrozšířenější zlatou mincí byl dukát, který byl hojně využíván v mnoha královstvích (a císařstvích) po celé Evropě. Prvními zlatými mincemi na našem území, jsou keltské statéry, které jsou známé i pod pojmem duhovky.

19. století bylo stoletím tzv. Zlatých horeček. Jednalo se o hromadné přesuny zlatokopů do míst, kde se začalo objevovat zlato, pod vidinou rychlého a snadného zbohatnutí. To se ale týkalo pouze několika mála vybraných šťastlivců. Nejznámější horečky proběhly v letech 1803 (v Severní Karolíně), 1848 (v Kalifornii), 1861 (Sobí zlatá horečka v Britské Kolumbii) a 1896 (Zlatá horečka na řece Klondike, které se zúčastnilo více jak 100 000 lidí).

Zlato je dodnes vnímáno jako symbol bohatství a moci. Lidé se honí za jeho vidinou a vynakládají k jeho získání obrovské úsilí. Nejspíše i proto, o jak vzácný kov se jedná: je přibližně dvacetkrát vzácnější než stříbro, které bylo jakožto platidlo hojně využíváno ve středověku. V současnosti zlato vyhledávají investoři, kteří věří v jeho dlouhodobou stabilitu. Jeho cenu dnes ovlivňuje zejména kurz amerického dolaru, inflace, výše úrokových sazeb a v neposlední řadě i globální události.

ANO, zašlete mi prosím minci In gold we trust za cenu 2 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Zlato 999/1000
Průměr:
6 x 11 mm
Hmotnost:
1/100oz
Kvalita:
Proof
Nominální hodnota:
2,50 $
Země původu:
Niue
Rok emise:
2021