S hrdostí Vám představuji pamětní medaili Národní hymna vyraženou do 24karátového zlata v nejvyšší kvalitě ražby. Jedná se o nejcennější medaili ve Vašem numismatickém albu, doplňující další krásné pamětní medaile vyražené u příležitosti Výročí naší hymny - nejkrásnější písně na světě. Pouze nevelké množství šťastných majitelů bude moci vlastnit kompletní kolekci uloženou v numismatickém albu.

Mincovním kovem medaile je ryzí zlato 999/1000, hmotnost je 1,20 gramů a průměr 18 milimetrů. Medaile je zpracována v nejvyšší kvalitě ražby a ražena leštěným razidlem. Hodnotu zlaté pamětní medaile zvyšuje i striktní limitace pouhých 5000 kusů na světě.

Na aversu medaile je vyobrazen portrét Josefa Kajetána Tyla, autora textu hymny a notový zápis. Na reversu je velký znak Československa a opis.

Detailně zpracovaný motiv zlaté pamětní medaile, již nabízí exkluzivně pouze Národní Pokladnice, vytvořil respektovaný slovenský medailér Mgr. art Miroslav Hric, ArtD.

ANO, zašlete mi prosím zlatou pamětní medaili Národní hymna za cenu 4 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Zlatá pamětní medaile Národní hymna bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
18 mm
Hmotnost:
1,20 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Rok emise:
2024
Limitace:
5000 ks celosvětově