Dívky s šátky - slavná desetikoruna československá

Dívky s šátky - slavná desetikoruna československá. Bankovka, která je dodnes mezi lidmi velice oblíbená nejen pro své krásné ztvárnění, ale i pro vzpomínky, které k ní každého pojí. Její nominál totiž patřil ve své době k nejčastěji se vyskytujícím v našich peněženkách.

Právě tato bankovka se pro svůj zajímavý příběh u nás v Národní Pokladnici dočkala svého zvěčnění do podoby repliky z ryzího zlata 999/1000, kterou je nyní možné získat za zvýhodněnou cenu 499 Kč místo 999 Kč. Čímž ušetříte ihned 50 %!

Zlatá replika se kromě cenného kovu pyšní věrným kolorováním, díky němuž vyniknou i ty nejmenší detaily.

Součástí zlaté repliky je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje parametry repliky a od Národní Pokladnice jej obdržíte ZDARMA!

Využijte příležitost získat zlatou repliku slavné bankovky za zvýhodněnou cenu! Nechte se oslnit jejím příběhem.

Kolekce Zlaté československé bankovky

Zlatá replika desetikoruny československé, známá jako Dívky s šátky otevírá nádherně zpracovanou kolekci Zlaté československé bankovky, jež v současné době obsahuje tři umělecky zpracovaná alba obsahující 26 placených zlatých replik.

Na replikách z ryzího zlata 999/1000 jsou zvěčněné významné československé bankovky, které se zapsaly nejen do historie naší země, ale také do srdcí mnohých z nás.

V kolekci se dále můžete těšit například na repliku pětadvacetikoruny zobrazující neohroženého vojevůdce Jana Žižku, stokoruny oslavující staroslovanskou bohyni Slavii, modrou tisícikorunu s vynikajícím českým hudebním skladatelem Bedřichem Smetanou.

Všechny zlaté repliky si budete moci uchovat v albech, která sama o sobě jsou uměleckým dílem.

Zlaté repliky československých bankovek jsou zvěčněny v ryzím zlatě 999/1000 a pyšní se věrným kolorováním, které umožňuje vnímat i ty nejmenší detaily.

Kolekce Zlaté československé bankovky podléhá přísné limitaci – emitováno bude pouze 5000 kompletních kolekcí.

Zlaté repliky československých bankovek jsou v této podobě nabízeny výhradně Národní Pokladnicí a každou zlatou repliku z kolekce získáte za 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Společně se zlatými replikami obdržíte zdarma Certifikáty autentičnosti, které potvrzují parametry replik.

Všechny zlaté repliky si budete moci uchovat v obdrženém zakladači

ANO, chci začít sbírat zlaté repliky československých bankovek z kolekce Zlaté československé bankovky. Objednávám si první zlatou repliku desetikorunu československou, známou jako Dívky s šátky za zvýhodněnou cenu 499 Kč vč. poštovného a balného (místo 999 Kč). Peníze nezasílám předem, zlatá replika desetikoruny československé, známé jako Dívky s šátky bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si zlatou repliku desetikoruny československé, známé jako Dívky s šátky ponechám, objednám si tak dalších 25 zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou zlatou repliku mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla zlatá replika zakoupena. Sbíraní zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další repliky z kolekce Zlaté československé bankovky zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Hmotnost:
50 mg (obsah ryzího zlata)
Rozměr:
127 x 65 mm
Limitace:
5000 kompletních kolekcí