Jsme náležitě hrdí, že Vám můžeme nabídnout pamětní medaili Vznik Československa vyraženou u příležitosti nejvýznamnějšího milníku našich novodobých dějin. K uctění tohoto významného jubilea byla pamětní medaile vyražena do ryzího zlata 999/1000 v nejvyšší kvalitě ražby Proof.

Detailně zpracovaný motiv zlaté pamětní medaile, již nabízí exkluzivně pouze Národní Pokladnice, vytvořil respektovaný český akademický sochař a medailér Vladimír Oppl. Za své jedinečně zpracované návrhy mincí a medailí získal četná ocenění. K nejvýznamnějším patří cena Nejkrásnější zlatá mince světa udělená v roce 1999 za pamětní minci Nové Město pražské.

Pamětní medaile Vznik Československa vznikla ve spolupráci s Pamětí národa, nejrozsáhlejší veřejně přístupné pamětnické databáze v Evropě, která mapuje příběhy veteránů druhé světové války, protinacistických odbojářů, obětí holocaustu, politických vězňů a disidentů.

Tuto krásnou umělecky zpracovanou zlatou medaili můžete získat za speciální zvýhodněnou cenu pouhých 2 990 Kč (místo 4 990 Kč) a ihned tak ušetřit 2 000 Kč! Poštovné a balné máte ZDARMA.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
18 mm
Hmotnost:
1,20 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby Proof
Rok emise:
2021
Limitace:
Symbolických 1918 kompletních kolekcí

Objednáním zlaté medaile Vznik Československa si současně zajistíte možnost získat dalších 11 zlatých pamětních medailí z unikátní kolekce Historie Československa za výhodnou cenu. Tato unikátní kolekce celkem 12 zlatých medailí, jejíž první součástí je pamětní medaile Vznik Československa, se zabývá výhradně dějinami Československa.

Motivy pamětních medailí v kolekci Historie Československa navrhli přední čeští a slovenští medailéři Vladimír Oppl a Mgr. Art Miroslav Hric, ArtD.

S kolekcí jedinečných zlatých medailí navíc získáte ZDARMA tematické příslušenství:

Bohaté příslušenství zcela ZDARMA

  • Certifikát autentičnosti ke každé pamětní medaili
  • Elegantní dřevěnou kazetu pro reprezentativní uložení medailí
  • Reprodukci historických map Československa z roku 1933 a Rakousko-Uherska
  • Osvědčení o vlastnictví kolekce vystavené na Vaše jméno
  • Lupu k detailnímu zkoumání medailí
  • Štítek s Vaším jménem
  • Bavlněné numismatické rukavičky k bezpečné manipulaci s medailemi

Nepodstupujete žádné riziko - jakoukoliv zlatou pamětní medaili můžete vrátit kdykoliv během 14 dní od data jejího doručení s garancí vrácení peněz.

Ukázka dalších medailí v kolekci

Ano, chci začít sbírat zlaté pamětní medaile Historie Československa. Objednávám si první zlatou pamětní medaili Vznik Československa za zvýhodněnou cenu pouhých 2 990 Kč vč. poštovného a balného (místo 4 990 Kč). Peníze nezasílám předem, zlatá pamětní medaile bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si zlatou pamětní medaili Vznik Československa ponechám, objednám si tak dalších 11 zlatých pamětních medailí z kolekce Historie Československa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 4 990 Kč (+ 159 Kč poštovné a balné). Každou zlatou pamětní medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla zlatá pamětní medaile zakoupena. Sbírání zlatých pamětních medailí z kolekce Historie Československa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2023, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku zlatých pamětních medailí z kolekce Historie Československa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další zlaté pamětní medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.