Národní Pokladnice vám přináší ryzí zlato dostupné pro každého! Navíc s motivy mincí kráčející bohyně svobody, legendárního Sovereignu a klokana, které dozajista zná celý numismatický svět. Tyto mince s detailně propracovaným motivem vznikly dle designu nejznámějších mincí světa. Tyto designy patří dodnes mezi nejkrásnější návrhy, které byly na mincích zobrazeny.

Mince jsou vyraženy do 1/200 unce ryzího zlata 999/1000. Speciální technika ražby Vám poskytne intenzivnější zážitek. Maximální expanzí zlata vznikly mince s neuvěřitelným průměrem 40 mm. Tato "nová dimenze" umožňuje pozorovat všechny nádherné detaily ražeb pouhým okem.

Každý avers se pyšní státním znakem Čadské republiky, tedy země emitenta. Na znaku můžete vidět štít s pruhy a nad ním vycházející slunce. Pruhy znázorňují vody jezera Čad a slunce reprezentuje nové začátky. Neváhejte a objednejte si minci z ryzího zlata ještě dnes a dozvíte se více!

Revers první mince vyobrazuje hrdě kráčející bohyni svobody. Na druhé minci je znázorněn legendární boj sv. Jiří s drakem a třetí mince zobrazuje oblíbeného vačnatce klokana červeného.

Objednávkou získáte:

  • Mince za zvýhodněnou cenu
  • Numismaty z ryzího zlata 999/1000
  • Jedinečné průměry 40 mm
  • Numismaty s detailně propracovaným designem
  • Mince uložené ve speciální akrylové kapsli
  • Certifikáty autentičnosti

Potěšte sebe nebo své blízké těmito jedinečnými mincemi z ryzího zlata 999/1000, a tak precizně propracovaným designem viditelným pouhým okem, že z něj nebudete chtít spustit zrak! Můžete je získat za velmi výhodnou cenu!

Zlatá mince Liberty Zlatá mince Sovereign Zlatá mince Klokan

Mince Sovereign byla poprvé zavedena anglickým králem Jindřichem VII. Tudorem, prvním panovníkem z rodu Tudorovců. Jindřich uplatňoval střízlivou finanční politiku, čímž přispěl k obnově zbankrotované státní pokladny, kterou v předchozích letech vyplenila jeho manželka. Zavedl přísnou a efektivní finanční správu, výběr daní, podporoval růst ekonomiky a snažil se udržet mír. V roce 1489 nařídil Královské mincovně výrobu "nových peněz ze zlata" s nominální hodnotou 1 libry, čímž pomohl stabilizovat legitimitu jeho vládnoucí dynastie. Na počest krále, který byl symbolem síly a moci, byla mince pojmenovaná Sovereign = panovník, vládce, svrchovanost.

ANO, objednávám si mince z ryzího zlata Kráčející bohyně svobody, Sovereign a Klokan za zvýhodněnou cenu 4 770 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky jsou také Certifikáty autentičnosti. Mince budou hrazeny dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
3 x Au 999/1000
Průměr:
3 x 40 mm
Hmotnost:
3 x 1/200 oz
Kvalita:
3 x Proof - like
Nominální hodnota jedné mince:
5 000 franků
Země původu:
Čad
Rok emise:
2020