S hrdostí Vám představujeme zcela novou pamětní medaili Alfons Maria Mucha vyraženou do ryzího zlata v nejvyšší kvalitě ražbě. Jedná se o nejcennější medaili ve Vašem numismatickém albu, doplňující další krásné pamětní medaile vyražené u příležitosti významných výročí celosvětově uznávaného secesního umělce Alfonse Muchy. Pouze nevelké množství šťastných majitelů bude moci vlastnit kompletní kolekci uloženou v numismatickém albu.

Mincovním kovem emise je ryzí zlato (ryzost Au 999/1000), hmotnost každého exempláře 1,2 gramů a průměr 18 milimetrů. Medaile je zpracována v nejvyšší kvalitě ražby a ražena leštěným razidlem. Hodnotu zlaté pamětní medaile zvyšuje i striktní limitace pouhých 5000 kusů pro celý svět.

Autorkou jubilejní pamětní medaile je držitelka mnoha sportovních trofejí, stříbrná medailistka ze zimních olympijských her a také medailérka Gabriela Koukalová.

Avers medaile tvoří portrét Alfonse Muchy s typickou secesní stylizací. Na reversu je zobrazen český lev, kterého vytvořil Alfons Mucha.

Autorkou jubilejní pamětní medaile je držitelka mnoha sportovních trofejí, stříbrná medailistka ze zimních olympijských her a také medailérka Gabriela Koukalová.

Gabriela Koukalová

"Vztah k umění mám od malička velmi kladný i díky rodičům, kteří mě k němu vedli z mnoha důvodů. Věřím, že toto odvětví má na společnost větší vliv, než jsme si schopni uvědomit. Rozvíjí v nás spoustu stránek tak, jako žádné jíné odvětví v našem životě. Dělá nás vnímavější, rozvíjí naší představivost, citlivost, empatii, zlepšuje komunikaci mezi námi a mohla bych dlouho pokračovat. Líbí se mi, že umění nemá hranice a zobrazuje i lidské stránky, nebo stránky života, které jsou tabuizovány a tím vyvolává společenské diskuze a zvyšuje šance věci měnit.

Jednoduše si svůj život bez umění nedovedu představit a pokud ano, byl by strohý a skoro se mi zdá, že až nekvalitní.

Je mi velkou ctí, že mi společnost Národní pokladnice svěřila svou důvěru a mohla jsem na této kolekci pracovat. Snažila jsem se odvést maximální práci stejně jako tomu do nedávna bylo při sportovních kláních.

Snažila jsem se k tomuto tématu přistupovat originálním způsobem i když to vzhledem k množství již hotových prací českých i zahraničních umělců nebylo jednoduché. Mou snahou bylo propojit medaile a numismatické album v jeden celek. Vytvořit komplexní sadu medailí, které budou fungovat ve spojení s krásnou kazetou ve které jsou usazený a navazují na ni. Společně tvoří jedno dílo."

ANO, zašlete mi prosím zlatou pamětní medaili Alfons Maria Mucha za cenu 4 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Zlatá pamětní medaile Alfons Maria Mucha bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
18 mm
Hmotnost:
1,20 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby Proof
Autor Návrhu:
Gabriela Koukalová
Rok emise:
2019
Limitace:
5000 ks celosvětově