S hrdostí Vám představuji pamětní medaili Tomáš Garrigue Masaryk vyraženou do 14karátového zlata v nejvyšší mincovní kvalitě. Jedná se o nejcennější emisi ve Vašem numismatickém zakladači, doplňující další krásné pamětní medaile vyražené k uctění našeho prvního prezidenta. Pouze nevelké množství šťastných majitelů bude moci vlastnit kompletní sbírku uloženou v numismatickém zakladači.

Mincovním kovem emise je 14karátové zlato (ryzost Au 585/1000), hmotnost každého exempláře 1,2 gramy a průměr 18 milimetrů. Numismat je zpracován v nejvyšší mincovní kvalitě a ražen leštěným razidlem.

Na aversu je vyobrazen portrét Tomáše Garrigua Masaryka s opisem. Na reversu jsou lipové ratolesti a listy, v popředí iniciály TGM a po obvodu opis.

Autorkou návrhu je respektovaná medailérka MgA. Irena Hradecká.

ANO, zašlete mi prosím zlatou pamětní medaili T. G. Masaryk za cenu 3 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Zlatá pamětní medaile T. G. Masaryk bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
14karátové zlato
Průměr:
18 mm
Hmotnost:
1,20 g
Kvalita:
Proof (nejvyšší mincovní)
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2020
Limitace:
5000