Slavné Hradčany na medaili zušlechtěné ryzím zlatem

Od pradávna jsou Hradčany sídlem českých panovníků, staly se inspirací mnoha umělcům a v roce 1918 se dokonce staly symbolem nově vznikající Československé republiky. Symbolem, který byl navždy přenesen do podoby první československé poštovní známky. Malého uměleckého díla, jehož autorem nebyl nikdo jiný než slavný secesní mistr Alfons Mucha.

A právě známka Hradčany se pro svůj zajímavý příběh dočkala v Národní Pokladnici zvěčnění do podoby medaile zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000, kterou nyní můžete získat za zvýhodněnou cenu 499 Kč místo standardních 999 Kč. Čímž ušetříte ihned 500 Kč!

Medaile Hradčany se kromě svého zušlechtění cenným kovem může pyšnit věrným kolorovaným zachycením slavné známky, a také atypickém tvarem – medaile je ve tvaru známky.

Elegantní spona na kravatu a dárkový sáček jako dárek ZDARMA

Součástí medaile je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje parametry medaile a od Národní Pokladnice jej obdržíte zcela ZDARMA!

V rámci této nabídky obdržíte k medaili Hradčany jako dárek elegantní sponu na kravatu a dárkový sáček.

Využijte příležitost získat ojedinělou medaili se slavným dílem za zvýhodněnou cenu. Nezmeškejte jedinečnou numismatickou premiéru!

Kolekce Československé známky

Ojedinělá medaile se slavnými Hradčanami otevírá poutavou kolekci Československé známky. Na medailích zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000 jsou barevně zachyceny nejvýznamnější československé známky, malá umělecká díla slavných mistrů, která nám dodnes dokumentují naší zajímavou historii.

Kolekce obsahuje v současné době celkem 24 medailí, těšit se můžete například na medaili Lev trhající okovy, Přetisk z roku 1919 či Matku Republiku.

Medaile jsou zušlechtěny ryzím zlatem 999/1000 a mohou se pyšnit věrným kolorováním, které umožňuje vnímat i ty nejmenší detaily.

Ke každé medaili obdržíte Certifikát autentičnosti, který potvrzuje parametry medaile.

Bohaté příslušenství ZDARMA v průběhu sbírání kolekce

V průběhu sbírání kolekce dostanete ZDARMA:

  • 2 dřevěné rámy, abyste si mohli medaile uchovat a případně i vystavit
  • Koženkový šanon na certifikáty
  • Certifikát o vlastnictví kolekce

Kolekce Československé známky je symbolicky a striktně limitována 1918 kompletními kolekcemi.

Medaile z kolekce Československé známky jsou k dostání výhradně v Národní Pokladnici. Každou další medaili z této originální kolekce je možné získat za 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Vkročte do jedinečného světa, který spojuje numismatiku s filatelií!

Ukázka dalších medailí v kolekci

ANO, chci začít sbírat medaile s československými známkami z kolekce Československé známky. Objednávám si první medaili Hradčany za zvýhodněnou cenu 499 Kč vč. poštovného a balného (místo 999 Kč). Peníze nezasílám předem, medaile Hradčany bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si medaili Hradčany ponechám, objednám si tak dalších 23 medailí z kolekce Československé známky. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou medaili z kolekce Československé známky mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla medaile. Sbíraní medailí z kolekce Československé známky mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku medailí z kolekce Československé známky a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu sbírky. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Základní kov:
Měď
Rozměr:
35 x 60 mm
Hmotnost:
41 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Limitace:
Pouze 1918 kompletních kolekcí