Dovolte abychom Vám představili unikátní novinku z nabídky Národní Pokladnice. Jedná se o limitovanou mincovní sadu, která se skládá z 12 lichoběžníkových mincí, které dohromady tvoří kruh. Každá na svém aversu vyobrazuje jedno ze znamení zvěrokruhu. Každá mince je navíc zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000 a nákladnou barevnou aplikací v barvě nebeské modři.

Sada je věrnou replikou benátských hodin, které na sobě mají nápis „Počítám pouze šťastné hodiny“. Legenda říká, že tvůrcům hodin nechali Benátčané vypíchnout obě oči, aby nepostavili podobné hodiny někde jinde. Nepřipadá Vám tato legenda podobná s tou o Pražském orloji?

Díky neobvyklému lichoběžníkovému tvaru má každá mince rozměr 24,8 x 22,3 milimetrů a hmotností 7,34 gramů. Sada je velmi striktně limitována pouhými 1000 kusy pro sběratele na celém světě. 

Objednávkou získáte:

  • Celkem 12 mincí s motivy znamení zvěrokruhu
  • Zušlechtění nákladnou barevnou aplikací a ryzím zlatem 999/1000
  • Striktní limitaci pouhých - 1000 sad
  • Tematickou kazetu včetně Certifikátu autentičnosti

Tuto jedinečnou a striktně limitovanou sadu najdete pouze v nabídce Národní Pokladnice! Jinde ji hledat nemusíte!

ANO, zašlete mi prosím mincovní sadu Benátský zvěrokruh za cenu 9 990 (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za sadu lze uhradit najednou, nebo ve formě 12 bezúročných měsíčních splátek, 12 x 832,50 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Sada budou hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy je obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Společně se sadou obdržím navíc originální kulatou dřevěnou kazetu s Certifikátem autentičnosti. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Základní mincovní kov
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Úprava:
Parciální kolorování
Rozměry jedné mince:
22,27 x 24,79 mm
Hmotnost:
12 x 7,34 g
Kvalita:
Proof-like
Nominální hodnota:
12 x 0,5 Crown
Země původu:
Gibraltar
Rok emise:
2022
Limitace:
1000 sad