Když se řekne Habsburkové, každý z nás si pravděpodobně ihned představí Františka Josefa I., nenáviděného i obdivovaného císaře, který vládl dlouhých 68 let. A právě tomuto nejdéle vládnoucímu panovníkovi na českém trůně je věnována první medaile z naší nejnovější kolekce Dynastie Habsburků.

Pamětní medaile František Josef I. byla vyražena do ryzího stříbra 999/1000 v nejvyšší kvalitě ražby. Na aversní straně je portrét panovníka z profilu. Na reversní straně je vyobrazen znak Rakouského císařství a v opisu vidíme název kolekce a rodové heslo Habsburků (DOMVS HABSBVRG - TV, FELIX AVSTRIA NVBE).

Kapesní zrcátko jako dárek ZDRAMA<

Stříbrná pamětní medaile František Josef I. otevírá kolekci pamětních medailí připomínající habsburské panovníky, kteří vládli v českých zemích od roku 1526 až do roku 1918.

Součástí medaile je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje parametry medaile a od Národní Pokladnice jej obdržíte zcela ZDARMA!

Zvýhodněná cena první medaile František Josef I. činí pouhých 1099 Kč vč. poštovného a balnéhoNavíc k objednávce této medaile získáte kapesní zrcátko jako dárek ZDARMA.

V historii českých zemí byla jen jedna panovnická dynastie, která vládla téměř 400 let. A právě této dynastii věnuje Národní Pokladnice pozornost v jedinečné kolekci stříbrných medailí nazvané Dynastie Habsburků.

Připomeňte si jednotlivé habsburské panovníky vládnoucí v českých zemích od počátku 16. století až do rozpadu monarchie začátkem 20. století na krásných medailích z ryzího stříbra 999/1000.

Všechny medaile jsou raženy leštěným razidlem, tedy v nejvyšší kvalitě ražby.

Originální kolekci Dynastie Habsburků otevírá pamětní medaile zobrazující nejdéle vládnoucího habsburského panovníka na českém trůně Františka Josefa I.

Během sbírání obržíte bohaté příslušenství ZDARMA

Ke kolekci během sbírání obdržíte bohaté příslušenství ZDARMA:

  • Elegantní numismatickou kazetu.
  • Publikaci Dynastie Habsburků od historičky Mgr. Veroniky Leškové. 
  • Plakát Časový přehled habsburských panovníků v českých zemích.
  • Osvědčení o vlastnictví kolekce.
  • Certifikát autentičnosti s každou medailí potvrzující parametry medaile.

Kolekce Dynastie Habsburků, která obsahuje celkem 16 stříbrných medailí, je striktně limitována 5000 kompletními kolekcemi.

Stříbrné pamětní medaile z kolekce Dynastie Habsburků jsou k dostání výhradně v Národní Pokladnici. Každou další medaili z této originální kolekce obdržíte za cenu 2 199 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). 

Ukázka některých medailí z kolekce:

Ukázka dalších medailí v kolekci

Ano, chci začít sbírat pamětní medaile Dynastie Habsburků. Objednávám si první pamětní medaili František Josef I. za cenu 1099 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile z ryzího stříbra 999/1000 bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili František Josef I. ponechám, objednám si tak dalších 15 stříbrných pamětních medaileí z kolekce Dynastie Habsburků. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 2199 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili z ryzího stříbra mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí z kolekce Dynastie Habsburků, která obsahuje celkem 16 medailí, mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Dynastie Habsburků a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší kvalita
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
20 g
Limitace:
5000 kompletních kolekcí