Replika nejcennější zlaté mince světa

Slavná Double Eagle z roku 1933

V reakci na opakované žádosti sběratelů se Berlínská státní mincovna rozhodla pro emisi repliky legendární mince Double Eagle z roku 1933, skutečného numismatického unikátu a zároveň nejdražší zlaté mince světa. Replika byla vyražena do nejčistšího stříbra (999/1000) v té nejvyšší mincovní kvalitě – leštěným razidlem. Navíc je plátována 24karátovám zlatem, což numismatu dodává neopakovatelný charakter.

Výjimečnost emise podtrhuje individuální číslo na okraji medaile, díky čemuž je každý exemplář skutečným unikátem, mezi sběrateli hojně vyhledávaným.

Slavná Double Eagle z roku 1933 s nominální hodnotou 20 USD se v roce 2002 prodala v aukčním domě Sotheby’s v New Yorku za téměř 7,6 milionu dolarů a stala se tak nejdražší zlatou mincí světa.

Jedinečnou repliku Double Eagle z roku 1933 je možno pouze nyní rezervovat za zvýhodněnou cenu pouhých 990 Kč (místo obvyklé ceny 1 990 Kč). Vzhledem k tomu, že je emise limitovaná, očekáváme značný zájem o tuto individuálně číslovanou medaili. Pospěšte si! Emise bude přidělována výhradně v tom pořadí, v jakém byla doručena rezervace. Samozřejmostí je garance vrácení peněz!

Sběratelskou hodnotu této kolekce, jejíž je replika Double Eagle 1933 první medailí, zvyšuje rovnež i její limitace, která pro Českou republiku činí pouhých 1000 sbírek!

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Zušlechtění:
24karátové zlato
Kvalita:
Nejvyšší mincovní - leštěné razidlo
Průměr:
25 mm
Země původu:
Německo
Rok emise:
2012
Limitace:
1000

Národní Pokladnice, oficiální distributor Berlínské státní mincovny, Vám přináší jedinečnou kolekci Legendární mince světa.

Repliky vzácných historických mincí z kolekce Legendární mince světa se razí v Berlínské státní mincovně při dodržení nejvyšší kvality a přesnosti, což ocení i zkušení sběratelé. Všechny emise z kolekce jsou vyraženy do čistého stříbra 999/1000, historicky zlaté exempláře jsou navíc zušlechtěny ryzím zlatem.

Nejcennější mince světa jsou kromě jiného důležitými dokumenty své doby, neopakovatelnými kulturními statky, a představují také skutečné dědictví celého lidstva. Až dosud nebyly tyto mince dostupné pro většinu sběratelů, nyní si je však může dovolit každý! I Vy si tak můžete vytvořit svoji vlastní sbírku, která by měla v případě originálů hodnotu mnoha milionů dolarů.

Pro Českou republiku bylo ve spolupráci s emitentem programu, Berlínskou státní mincovnou, určeno pouhých 1000 kompletních kolekcí! Kompletní kolekce obsahuje celkem dvacetčtyři medailí.

Každý exemplář z kolekce je doprovázen Certifikátem autentičnosti potvrzujícím pravost, obsah drahého kovu a nejvyšší mincovní kvalitu numismatu.

Ke každé kolekci je ZDARMA dodávána luxusní sběratelská kazeta.

Jsme hrdí, že Berlínská státní mincovna přidělila distribuci této unikátní kolekce v České republice právě Národní Pokladnici

ANO, chci začít sbírat stříbrné medaile Legendární mince světa. Objednávám si první stříbrnou medaili Double Eagle z roku 1933 za zvýhodněnou cenu pouhých 990 Kč vč. poštovného a balného (místo 1 990 Kč). Peníze nezasílám předem, stříbrná medaile bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si stříbrnou medaili Double Eagle z roku 1933 ponechám, objednám si tak další stříbrné medaile z kolekce Legendární mince světa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou stříbrnou medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla stříbrná medaile zakoupena. Sbírání stříbrných medailí ze sbírky Legendární mince světa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 8. 2017, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku stříbrných medailí z kolekce Legendární mince světa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další stříbrné medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Vaše osobní údaje uvedené v této objednávce budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a za podmínek, které jsou dostupné na internetové adrese www.narodnipokladnice.cz. Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly v souladu s výše uvedenými podmínkami zpracovávány po dobu deseti let od poskytnutí za účelem nabízení zboží a služeb naši společnosti i třetích osob (včetně zasílání informaci o pořádaných akcích) a užívány za účelem zasílání elektronických obchodních sdělení.