Exkluzivní medaile připomínající velkolepou korunovaci Marie Terezie je zušlechtěna ryzím zlatem (Au 999/1000). Její průměr je 38,61 milimetrů a její hmotnost je 28 gramů. Byla vyražena v nejvyšší kvalitě – Proof. Díky tomuto způsobu zpracování (kombinace matných a lesklých částí) jsou patrné i ty nejmenší detaily.

Získejte 50% slevu a dárek zdarma!

Jako držitel medaile Marie Terezie máte možnost doplnit si své jedinečné album. Nyní máte možnost získat medaili Korunovace v Praze za dočasně zvýhodněnou cenu 499,- Kč. Obdržíte tak medaili vytvořenou na motiv vzácné zlaté medaile z poloviny 18. století. Tento exemplář zušlechtěný 24karátovým zlatem byl vyražen v té nejvyšší kvalitě ražby - leštěným razidlem, což umožňuje precizně znázornit i ty nejmenší detaily. K medaili je přiložen Certifikát autentičnosti potvrzující pravost a kvalitu. Jako dárek získáte s druhou zásilkou elegantní kapesní zrcátko.

Avers medaile je reprodukcí medaile z roku 1743, která byla vyražena v mincovně v Praze. Tato nejnovější kolekce v nabídce Národní Pokladnice zachycuje události a osobnosti ze života královny Marie Terezie.

Marie Terezie - kolekce medailí uctěná ryzím zlatem!

Objednávkou první medaile získáte:

  • Medaili Korunovace Marie Terezie v Praze zušlechtěnou ryzím zlatem
  • Certifikát autentičnosti
  • Záruku nejvyšší kvality ražby
  • Dárky v dalších zásilkách
  • Právo na pravidelné odebírání medailí z kolekce Marie Terezie

Objednáním medaile Korunovace Marie Terezie v Praze si současně zajistíte právo na pravidelné odebírání medailí z kolekce Marie Terezie. Každou pamětní medaili můžete vrátit ve 14denní lhůtě od doručení s garancí vrácení peněz. Sbírání pamětních medailí můžete kdykoliv ukončit.

Dárek při okamžité rezervaci - elegantní kapesní zrcátko ZDARMA v příští zásilce!

Exkluzivní kolekce v nabídce Národní Pokladnice!

Národní Pokladnice Vám s hrdostí představuje jedinečnou kolekci pamětních medailí věnovanou životu Marie Terezie, kterou otevírá právě medaile Korunovace v Praze. Kolekci tvoří celkově 5 medailí a byla připravena u příležitosti 280. výročí korunovace v Praze. Každý unikát patřící do této kolekce je zušlechtěn ryzím zlatem (999/1000)!

Originální kolekce je věnována nejmocnější panovnici Evropy. Kromě první medaile nazvané Korunovace v Praze máte jedinečnou příležitost získat další exkluzivní exempláře. Medaile připomínají korunovaci v Bratislavě, potomky této vladařky, která porodila 16 dětí, manželství s císařem Františkem Štěpánem Lotrinským a reformy, které mají dopad na životy lidí i v současnosti.

Další medaile v kolekci

Všechny medaile kolekce jsou zušlechtěny ryzím (24karátovým zlatem) a raženy v nejvyšší kvalitě – leštěným razidlem. Ke každé medaili je připojen Certifikát autentičnosti poskytující záruku pravosti, ryzosti vzácného kovu a nejvyšší kvality ražby. Zároveň máte možnost přiobjednat si na kompletní doplnění Vašeho numismatického alba i jeho nejvzácnější kousek - speciální zlatou 14karátovou medaili, která zobrazuje Marii Terezii z profilu a je reprodukcí původní medaile z roku 1888.

Marie Terezie - kolekce medailí uctěná ryzím zlatem!

Při sbírání kolekce navíc ZDARMA získáte:

  • Certifikát autentičnosti ke každé medaili
  • Elegantní kapesní zrcátko pro Vás nebo pro Vaše blízké
  • Certifikát vlastnictví kolekce

ANO, chci začít sbírat kolekci Marie Terezie. Objednávám si první medaili Korunovace Marie Terezie v Praze za cenu 499 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, medaile zušlechtěná ryzím zlatem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si medaili Korunovace Marie Terezie v Praze ponechám, objednám si tak další medaile z kolekce Marie Terezie. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Sbírání medailí z kolekce Marie Terezie mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku medailí z kolekce Marie Terezie a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Měď a nikl
Zušlechtění:
Ryzí zlato (999/1000)
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
28 g
Kvalita:
Nejvyšší - Proof
Limitace:
5000 kolekcí