... Jeden prsten vládne všem,
Jeden jim všem káže,
Jeden všechny přivede,
do temnoty sváže ...

Tak zní verše ze světoznámé knihy J. R. R. Tolkiena, jejíž první vydání spatřilo světlo světa už v roce 1954. Připomeňte si nezapomenutelný příběh Pána prstenů s touto originální knižní záložkou, která byla vyhotovena z ryzího stříbra 999/1000.

Hlavním motivem reversní strany knižní záložky je prsten, který díky zušlechtění nákladnou barevnou aplikací ve zlaté barvě doslova září! V jeho okruží je uvedena báseň psaná Tengwarem, což je písmo, které vytvořil sám autor knihy J. R. R. Tolkien.

Pod prstenem je anglické znění básně. Spodní část záložky vyobrazuje část z příběhu, která nás přenese do tajemné země Mordor, kde putujeme společně s Frodem, Samem a Glumem k Hoře osudu.

Objednávkou získáte:

  • Ryzí stříbro 999/1000
  • Zušlechtění nákladnou barevnou aplikací
  • Striktní limitaci - 20 000 kusů pro sběratele na celém světě
  • Tematický obal 

Stříbrná knižní záložka s motivy Pána prstenů rozzáří Vaši numismatickou sbírku! Může být ideálním dárkem pro všechny fanoušky a sběratele Pána prstenů! Neváhejte s objednávkou!

One ring to rule them all

One ring to find them

One ring to bring them all

And in the darkness bind them

ANO, zašlete mi prosím Oficiální pamětní záložku Pán prstenů  za cenu  1 690 (+ 129 Kč poštovné a balné). Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Zásilku mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy je obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena.

Nabídka je platná do vyprodání zásob nebo do 31. prosince 2024. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Rozměry:
70 x 150 mm
Hmotnost:
3 g
Kvalita:
Proof-like
Nom. hodnota:
1 Dollar
Země původu:
Samoa
Rok emise:
2022
Limitace:
20 000 ks