Dovolujeme si vám nabídnout numismatickou pamětní sadu věnovanou legendární sáze Pán prstenů. Mnozí ji četli, jiní viděli zfilmovanou podobu a věrní fanoušci nejspíše obojí.

Nejen pro fanoušky této světoznámé fantasy, ale i pro sběratele filmových numismatů, je určena pamětní sada zušlechtěné mince a stříbrné bankovky v podobě knižní záložky.

  • Oficiální mince Pán prstenů je zušlechtěna ryzím stříbrem a parciálně také ryzím zlatem. Ústředním motivem aversní strany je Velký prsten moci, který díky zušlechtění ryzím zlatem 999/1000 na minci doslova září. Na prstenu je uveden verš psaný v původním písmu Tengwar. Originální písmo i řeč vytvořil sám autor ságy, John Ronald Reuel Tolkien.

  • Oficiální knižní záložka Pán prstenů je z ryzího stříbra o hmotnosti 3 gramy. Hlavním motivem reversní strany knižní záložky je prsten, který díky zušlechtění barevnou aplikací ve zlaté barvě doslova září. Pod prstenem je anglické znění básně. 

Sada numismatů s motivy z Pána prstenů rozzáří Vaši numismatickou sbírku! Může být ideálním dárkem pro všechny fanoušky a sběratele Pána prstenů! Neváhejte s objednávkou!


Oficiální knižní záložka Pán prstenů Oficiální pamětní mince Pán prstenů

ANO, zašlete mi prosím pamětní sadu Pán prstenů za cenu 2 180 (+ 129 Kč poštovné a balné). Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy je obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Společně se sadou obdržím navíc Certifikát autentičnosti. Nabídka je platná do vyprodání zásob nebo do 31. prosince 2023. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644

Specifikace
Mince:
Kov:
Základní kov
Zušlechtění :
Ryzí zlato a stříbro 999/1000
Průměr:
41 mm
Hmotnost:
31 g
Kvalita:
Proof-like
Nom. hodnota:
0,5 Dollar
Země původu:
Samoa
Rok emise:
2022
Limitace:
50 000 ks
:
Záložka:
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Rozměry:
70 x 150 mm
Hmotnost:
3 g
Kvalita:
Proof-like
Nom. hodnota:
1 Dollar
Země původu:
Samoa
Rok emise:
2022
Limitace:
20 000 ks