Medaile Kněžna Libuše se pyšní vskutku mistrovským zpracováním – detailní návrh připravil přední český akademický sochař Vladimír Oppl, autor současné oběžné dvacetikoruny a držitel světového ocenění Nejkrásnější zlatá mince světa.

Pamětní medaile Kněžna Libuše byla vyražena do 14karátového zlata v proof kvalitě – nejvyšší kvalitě ražby, kterou sběratelé velmi oceňují.

Metropole naší země je právem považovaná za jednu z nejkrásnějších na světě a má více než tisíciletou historii. A právě k ní se vážou desítky, ba i stovky příběhů, pověstí a legend. Jedna z legend se pro Vás otevírá právě s nádhernou zlatou medailí Kněžna Libuše, první medailí z jedinečné zlaté kolekce Magická Praha.

Tato kolekce je striktně limitována pouhými 2500 kompletními kolekcemi!

Výhody rezervace pamětní medaile Kněžna Libuše:

  • Ražba do 14karátového zlata
  • Nejvyšší kvalita ražby „proof“
  • Limitace pouhých 2500 kompletních kolekcí pro celý svět
  • Bohaté příslušenství v průběhu sbírání ZDARMA
Slova umělce - Vladimír Oppl

Dominantu do detailu propracovaného aversu tvoří ženská silueta, která představuje kněžnu Libuši při věštbě o založení Prahy. V oblasti ženina pasu je lehce naznačena známá silueta města Prahy a nad její hlavou při horním okraji medaile je vyražen nápis Libuše.

Revers medaile je společný všem exemplářům nádherné kolekce Magická Praha. V jeho horní části se nachází obrys středověkých astronomických hodin Pražského orloje, do nichž míří špičky věží významných pražských kostelů, chrámů a dalších staveb ztvárněných po celém obvodu medaile.

Zvýhodněná cena první medaile z kolekce Magická Praha, Kněžna Libuše, činí 2 999 Kč. Navíc poštovné a balné této pamětní medaile hradíme za Vás!

Poznejte matku měst a její tajuplné příběhy díky jedinečné zlaté kolekci Magická Praha!

Tato výjimečná kolekce medailí ze 14karátového zlata připomíná 24 nejzajímavějších a nejpoutavějších příběhů, osob a legend naší krásné, více jak tisícileté metropole. Počet kolekcí je velmi přísně omezen na 2500 komplentích kolekcí, což dodává kolekci Magická Praha ojedinělou raritní hodnotu.

Všechny medaile v kolekci Magická Praha jsou raženy do 14karátového zlata v proof kvalitě, tedy nejvyšší kvalitě ražby. Kolekci otevírá krásná pamětní medaile věnovaná Kněžně Libuši.

Během sbírání navíc obdržíte bohaté příslušenství ZDARMA:

  • Elegantní dřevěnou kazetu
  • Numismatickou lupu
  • Osvědčení o vlastnictví vystavené na Vaše jméno
  • Certifikát autentičnosti ke každé medaili
  • Karty s příběhy a kožené desky k jejich zakládání

Vaše příslušenství zcela ZDARMA

Ukázka některých medailí z kolekce - další tajemné příběhy, pověsti a legendy ve věčném zlatě:

Další tajemné příběhy pověsti a legendy ve věčném zlatě

Zvýhodněná cena první medaile z kolekce je 2999 Kč. Navíc poštovné a balné první medaile hradíme za Vás. Cena dalších medailí v kolekci, která obsahuje celkem 24 medailí, činí 4999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Pamětní medaile z kolekce Magická Praha  budete dostávat přibližně v měsíčním intervalu.

Objednávka je bez jakéhokoliv závazku – každou medaili máte možnost ve 14denní lhůtě vrátit s garancí vrácení peněz.

Ano, chci začít sbírat pamětní medaile Magická Praha. Objednávám si první pamětní medaili Kněžna Libuše za cenu 2999 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile z 14karátového zlata 585/1000 bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Kněžna Libuše ponechám, objednám si tak další zlaté pamětní medaile z kolekce Magická Praha. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 4999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili z 14karátového zlata mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí z kolekce Magická Praha, která obsahuje celkem 24 medailí, mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Magická Praha a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
14karátové zlato
Průměr:
18 mm
Hmotnost:
2 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Limitace:
2 500 kompletních kolekcí