Národní Pokladnice Vám přináší ryzí zlato dostupné pro každého! Navíc s motivem mince kráčející bohyně svobody, kterou dozajista zná celý numismatický svět. Tato mince s detailně propracovaným motivem vznikla dle designu jedné z nejznámějších mincí světa. Dodnes tento design patří mezi nejkrásnější návrhy, které byly na minci zobrazené.

Mince je vyražena do 1/200 unce ryzího zlata 999/1000. Speciální technika ražby Vám poskytne intenzivnější zážitek. Maximální expanzí zlata vznikla mince s neuvěřitelným průměrem 40 mm. Tato "nová dimenze" umožňuje pozorovat nádherné detaily ražby pouhým okem.

Avers se pyšní státním znakem Čadské republiky, tedy země emitenta. Na znaku můžete vidět štít s pruhy a nad ním vycházející slunce. Pruhy reprezentují vody jezera Čad a slunce zobrazuje nové začátky. Neváhejte a objednejte si minci z ryzího zlata ještě dnes a dozvíte se více!

Revers vyobrazuje hrdě kráčející bohyni svobody se splývajícími vlasy a šaty lehce se vlnícími ve větru. Bohyni s nebojácným pohledem, pochodní v jedné ruce a olivovou ratolestí v ruce druhé. Pochodeň symbolizuje mystické propojení nebe a země a olivová ratolest mír. Bohyni zezadu osvětlují louče zářícího slunce, které umocňují božskou symboliku.

Objednávkou získáte:

  • Minci z ryzího zlata 999/1000
  • Jedinečný průměr 40 mm
  • Numismat s propracovaným designem
  • Minci ve speciální akrylové kapsli
  • Certifikát autentičnosti

Potěšte sebe nebo své blízké touto jedinečnou mincí z ryzího zlata 999/1000, a tak precizně propracovaným designem viditelným pouhým okem, že z něj nebudete chtít spustit zrak!

Zaujala Vás tato jedinečná nabídka a měli by jste zájem o více numismatů s touto exkluzivní specifikací? Podívejte se i na další zajímavé motivy z naší nabídky a získejte je tak za ještě výhodnější cenu.

Zlatá mince Liberty Zlatá mince Sovereign Zlatá mince Klokan Všechny tři Zlaté mince za ještě lepší cenu

Kráčející bohyně svobody je alegorickou postavou řecké bohyně vítězství Niké. V řecké mytologii byla Niké bohyní rychlosti, síly a vítězství. Římané ji nazývali Victoria. Niké byla dcerou titána Palláse a bohyně Styx. Styx je název řeky, která odděluje zem od Brány smrti. Styx rovněž propůjčil své jméno jednomu měsíci trpasličí planety Pluto.

Niké se svými třemi sestrami Kratos, Biá a Zélos pomáhala Diovi v bojích proti titánům. Za tuto pomoc byly odměněny tím, že je Zeus bude navždy ochráňovat. Staří Řekové uctívali Niké, protože věřili, že je může udělat nesmrtelnými, a že je schopná poskytnout lidem sílu potřebnou k vítězství v jakémkoliv odvětví. Niké je často zobrazovaná jako soška v rukách Dia či Athény. Najdeme ji na kapotě Rolls Royce a tvrdí se, že přinesla úspěch i sportovní značce Nike.

ANO, objednávám si minci z ryzího zlata Kráčející bohyně svobody, za cenu 1790 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Au 999/1000
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
1/200 oz
Kvalita:
Proof - like
Nominální hodnota:
5 000 franků
Země původu:
Čad
Rok emise:
2020