Vzhledem ke zvýšenému zájmu o exkluzivní zlaté numismaty bychom vám rádi představil skutečně výjimečnou zlatou minci s velmi nízkou limitací! Jedná se o pamětní minci oslavující poslední dílo rakouského secesního malíře Gustava Klimta Dáma s vějířem.

Na ražbu mince obdélníkového tvaru o rozměrech 18 x 30 milimetrů bylo použito 10 gramů ryzího zlata 999/1000. Každý kus z celkově velmi nízké limitace pouhých 299 kusů je díky individuálnímu číslování originál.

AVERS REVERS
Na Aversu mince je s velkou věrností reprodukována již zmíněná olejomalba zachycující krásnou ženu, která drží v ruce vějíř. Je obklopena ornamentálními vzory typickými pro Klimtovo dílo a vytváří dojem tajemství a elegance. Žena působí záhadně a zdá se, že se odvážně dívá do budoucnosti. Pod reprodukcí se nachází písmeno „K“, které je převzato z Klimtova uměleckého podpisu. Revers mince na sobě nese znak emitenta, nominální hodnotu, rok vydaní a také individuální číslování.

Exkluzivně pouze v Národní Pokladnici. Limitovanou minci z ryzího zlata 999/1000 Dáma s vějířem nikde jinde než u nás neseženete!

Ano, zašlete mi prosím zlatou pamětní minci Dáma s Vějířem za cenu 39 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za minci lze uhradit najednou, nebo ve formě deseti bezúročných měsíčních splátek, 10 x 3 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné - platí se pouze jednou). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla pamětní mince zakoupena. Zlatá pamětní mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Roměry:
18 x 30 mm
Hmotnost:
10,00 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Nominální hodnota:
10 $
Země původu:
Niue
Rok emise:
2024
Limitace:
299 ks