Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný
V letošním roce si připomínáme významné výročí, uběhne neuvěřitelných 200 let od narození Bedřicha Smetany! Na počest této významné události pro vás Národní Pokladnice připravila pamětní medaili velkého průměru, která se pyšní zajímavým a vkusným provedením , jenž vzdává hold hudebnímu velikánovi.

World Money Fair v Berlíně patří k nejvýznamnějším numismatickým veletrhům na světě. Každoročně jej navštíví mnoho sběratelů a expertů z celého světa. Jako vždy i letos se koná v nejkratším měsíci v roce a Národní Pokladnice u toho rozhodně nebude chybět.

V Bratislavě se nedávno odehrála velká událost, za 1,9 milionu korun (bez aukční přirážky) se vydražila zelená čtyřkorunová známka s převráceným potiskem Pošta Československá 1919. Známka je jediným známým exemplářem ve své kategorii, což je v široké a tmavě zelené verzi.

Slavnostní galavečer udílení Cen Paměti národa, za níž stojí nezisková organizace Post Bellum, proběhne letos již po čtrnácté. Akce se bude opět konat v pražském Národním divadle za přítomnosti významných osobností. Laureáti během večera obdrží za své činy pamětní medaile, které pro ně připravila Národní Pokladnice, jakožto hrdý partner Post Bella.

Jako každý rok i letos proběhne zářijový veletrh Sběratel. Těšit se na něj můžete druhý víkend v září 8.-9.9. 2023 na letňanském výstavišti. Milovníci sběratelství si tu opět přijdou na své. Pokud se i Vy chystáte na tuto významnou sběratelskou událost, nezapomeňte si vytisknout voucher, díky kterému zaplatíte za vstupenku pouze 1 Kč. Voucher...

Mistrovství světa v ledním hokeji je každoročním vrcholem a zároveň závěrem hokejové sezony. Na šampionátu se představí celkem 16 týmů, které mezi sebou svedou boj o cenné kovy. Zajímavostí je, že se letošní šampionát odehrává ve dvou zemích, a to ve finské Tampere a lotyšské Rize. Národní Pokladnice na památku této mimořádné a Čechy oblíbené...


Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.