Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný
Vážení zákazníci, s radostí bych s vámi oslavil významný milník, 15. výročí založení Národní Pokladnice, kterého jsme tento rok dosáhli. Toto výročí nám poskytuje příležitost nahlédnout do minulosti, zavzpomínat na významné úspěchy, kterých doposud naše společnost dosáhla a připomenout si nezdary, ze kterých se poučila. Náš příběh se začal psát v...

V anketě o Největšího Čecha se umístil na prvním místě, dějiny jej znají jako Otce vlasti. Řeč je o českém králi a římském císaři Karlovi IV., od jehož narození letos uplyne 708 let. Národní Pokladnice na Karlovu počest vydala novou pamětní medaili, jež se pyšní úctyhodnými 50 mm a také individuálním číslováním na hraně.

V letošním roce si připomínáme významné výročí, uběhne neuvěřitelných 200 let od narození Bedřicha Smetany! Na počest této významné události pro vás Národní Pokladnice připravila pamětní medaili velkého průměru, která se pyšní zajímavým a vkusným provedením , jenž vzdává hold hudebnímu velikánovi.

Hymna patří mezi české státní symboly, avšak význam má daleko hlubší. Spojuje lidi a připomíná jim jejich kořeny. Při poslechu hymny nejednoho z nás mrazí v zádech a cítíme jakýsi větší pocit sounáležitosti k národu, ze kterého jsme vzešli. Letos píseň písní oslavuje výročí 190 let od svého uvedení. Národní Pokladnice na oslavu jubilea připravila...

V Bratislavě se nedávno odehrála velká událost, za 1,9 milionu korun (bez aukční přirážky) se vydražila zelená čtyřkorunová známka s převráceným potiskem Pošta Československá 1919. Známka je jediným známým exemplářem ve své kategorii, což je v široké a tmavě zelené verzi.

World Money Fair v Berlíně patří k nejvýznamnějším numismatickým veletrhům na světě. Každoročně jej navštíví mnoho sběratelů a expertů z celého světa. Jako vždy i letos se koná v nejkratším měsíci v roce a Národní Pokladnice u toho rozhodně nebude chybět.


Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.