Dáváte rádi dárky od srdce a z lásky? Milému nebo milé? Tato netradiční 3D mince ve tvaru láskyplného srdce to řekne za Vás! Oslavte věčnou a nekonečnou lásku společně s touto unikátní mincí v symbolickém tvaru srdce.

Mince je zušlechtěna pravým růžovým zlatem. Symbolicky byla vyražena ve tvaru srdce ve velmi striktní limitaci, pouhých 1 500 kusů pro sběratele na celém světě.

Avers mince a sametový sáček

Objednávkou získáte:

  • Zušlechtění pravým růžovým zlatem
  • Symbolický tvar srdce
  • Striktní limitaci - 1 500 kusů
  • Certifikát autentičnosti a sametový pytlíček

Mince je i s Certifikátem autentičnosti uložena v tematickém červeném pytlíčku.

Specifikace
Kov:
Základní mincovní kov
Zušlechtění:
Růžové zlato
Rozměry:
35 x 40 mm
Hmotnost:
27 g
Kvalita:
Brilliant Uncirculated
Nominální hodnota:
0,5 $
Země původu:
Fidži
Rok emise:
2023
Limitace:
1 500 ks

ANO, objednávám Minci ve tvaru srdce oslavující věčnou lásku, za cenu 1 590 (99 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při doručení. Nabídka je platná do 31. prosince 2023, nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.