Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Máme pro Vás příjemnou zprávu. Do této chvíle jste si mohli naše produkty pouze objednávat. Nyní si výběr z naší nabídky můžete prohlédnout osobně, a když budete chtít, tak i koupit. Vitrínu s novinkami z našeho portfolia naleznete v obchodě s dárky v Nové budově Národního muzea v Praze ve Vinohradské ulici číslo 1.

Novinky z naší nabídky koupíte v Národním muzeuDlouho jsme přemýšleli, jaký prostor zvolit. Přáli jsme si, aby byl v dosahu nejen Pražanům, ale i zájemcům ze vzdálenějších lokalit. Nyní si můžete udělat kulturní výlet třeba za aktuální výstavou „Keltové“, kde si můžete mimo jiné prohlédnout i dobové mince. Na cestě domů či na zmrzlinu se zastavit v dárkovém obchodě u naší vitrínky s novinkami.

Aktuálně si v muzejním obchůdku můžete zakoupit alba věnovaná posledním přelomovým výročím. Pořídit si můžete samostatné medaile k 100. výročí vzniku Československa, 100. výročí koruny nebo 185. výročí Národní hymny. Náročnější sběratelé si mohou pořídit celé minisérie, které jsme k výše zmíněným výročím vydali. Příznivce výtvarného umění pak potěšíme cihličkami se zdařilými reprodukcemi českých umělců zvučných jmen jako je třeba J. Lada, A. Mucha, V. Brožík nebo J. Čapek.

V dárkovém obchodě najdete kromě naší nabídky také širokou škálu odborné numismatické literatury. Zkrátka zajímá-li Vás mincovnictví a jeho historie, určitě se Vám bude v muzejním obchodě líbit.

Až budete tedy obhlížet nové výstavy a expozice v Nové či Historické budově Národního muzea, nezapomeňte se podívat, co máme nového! Přece jen, vidět vše na vlastní oči je vždycky nejlepší!

Vitrína s naší nabídkou se nachází v muzejním dárkovém obchodě na adrese:

Nová budova, Národní muzeum
Vinohradská 1
110 00 Praha 1 - Nové Město

Otevřeno denně 10:00 – 18:00

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.