Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Střadatelé, sběratelé, investoři a všichni ti, kteří mají blízko ke sběratelství, se mohou těšit na druhý zářijový víkend. 9 – 10. září 2022 se na letňanském výstavišti bude již tradičně konat oblíbený veletrh Sběratel. Sběratel letos slaví 25. výročí a pořadatelé si pro návštěvníky připravili bohatý doprovodný program. Účast přislíbilo přes 200 vystavovatelů z celého světa. Návštěvníci si na 4000 m2 budou moci zakoupit numismaty, známky, fosilie, drahé kameny, šperky, pohlednice, minerály a další sběratelské libůstky. Pokud se na veletrh chystáte, nezapomeňte si stáhnout voucher, díky kterému zaplatíte za vstupenku pouhou 1 Kč. Najdete ho na konci tohoto článku.

Návštěvníci i vystavovatelé si mohou tento rok konečně odpočinout od roušek, desinfekcí, návštěvnických zón a dalších protipandemických opatření, která doprovázela předchozí dva ročníky oblíbené sběratelské akce. V případě, že se koronavirová situace zhorší, jsou však pořadatelé připraveni vyhovět veškerým aktuálním vládním nařízením.

Stánek Národní Pokladnice na veletrhu Sběratel

Inflace a pandemie podporuje zájem o sběratelství

Virová pandemie měla na sběratelství opačný dopad než na většinu jiných oblastí. Zájem o cenné předměty se vlivem ekonomické nejistoty prudce zdvihl. Tento trend ještě podpořila kulminující inflace. Podle největšího českého aukčního portálu se jen v letošním dubnu vydražily předměty za více než 197 miliónů korun, což představuje oproti stejnému období v roce předchozím 12% nárůst. Češi nejvíce investují do mincí, bankovek, ale také starožitností a automobilů. Obrovské poptávce čelí zejména historické dukáty, ale i novoražby z drahých kovů. Jednorázoví investoři pak rychle propadají sběratelskému kouzlu a začínají budovat tematické sbírky. Veletrh však nepřivádí jen investory. Typickými návštěvníky jsou také dědici rodinných sbírek nebo zájemci o numismatiku či filatelii, kteří se na veletrh vydávají na lov informací.

Nechte si ocenit svou sbírku zdarma!

Návštěvníky čeká nabídka raritního sběratelského sortimentu od více než dvou stovek vystavovatelů. Ke koupi budou známky, pohlednice, mince, medaile, bankovky, slitky, gramofonové desky, telefonní karty, drahé kameny, šperky, minerály, ale třeba i kolekce postaviček z kindervajíček. Doprovodný program bude letos bohatý. Pořadatelé nabídnou zajímavé přednášky autogramiády a výstavy. Samozřejmostí bude letos i oceňování sbírek – oblíbená služba, kterou nabízí organizátoři zdarma.

Národní Pokladnice slaví 30. výročí samostatnosti České republiky

I letos na Váš čeká celá řada překrásných numismatů i z naší nabídky. Většina z nich je věnována ústředním postavám naší historie, zejména pak těm, kteří letos slaví významná jubilea. Těšit se můžete například na stříbrnou ražbu, věnovanou slavnému malíři a spisovateli Josefu Čapkovi, 5uncovou pamětní medaili, osázenou krystaly Precioza, vyobrazující slavný obraz secesního mistra Alfonse Muchy. Čekají na Vás také nové sady a kolekce. Těšit se můžete na „Zlaté československé bankovky“, kolekci „Naši prezidenti“, „Československé známky“ nebo „Múzy Národního divadla“. Mezinárodní numismatiku pak zastupují zlaté mince s motivy starověkého Egypta nebo slavné stříbrné mince Sovereign. Speciální pozornost jsme věnovali numismatům z mírových kovů, které se stávají rok od roku žádanějšími.

Vznik samostatné České republiky na pamětní medaili zdarmaPřijďte si pro svou pamětní medaili ZDARMA!

Největší pozornost jsme věnovali 30. výročí samostatnosti České republiky. V duchu letošního jubilea jsme ladili nejen náš veletržní stánek, ale zejména nabídku numismatů, které se více než kdy jindy trefují do národní tematiky. U našich ochotných reprezentantů si dokonce můžete vyplnit objednávkový formulář na výroční pamětní medaili k 30. výročí vzniku ČR, kterou Vám zašleme zcela zdarma. Poštovné a balné zaplatíme za Vás a nečekají Vás ani žádné nevyžádané zásilky či budoucí závazky.

V závěru Vás upozorníme, že vystavené produkty Vám přímo na veletrhu nemůžeme prodat, ale v případě zájmu s Vámi naši reprezentanti rádi sepíšou objednávku, která Vám zaručí doručení Vašeho vyvoleného numismatu přímo k Vám domů.


Vstupenka za 1 Kč!

Pokud nechcete utrácet za vstupné a radši byste si za ušetřené peníze rozšířili třeba Vaši sbírku, vyplňte TENTO VOUCHER, vytiskněte jej a vyměňte na pokladně veletrhu za regulérní vstupenku, za kterou zaplatíte jen 1 Kč!

Těšíme se na Vás na stánku číslo 212!

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.