Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Zajímá Vás numismatika a vše co se kolem ní děje? Na našich stránkách můžete najít množství informací a novinek z fascinujícího světa numismatiky.

Tiskové zprávy

V sekci Tiskové zprávy se dozvíte novinky z naší společnosti. Třeba to, jakým způsobem se naše společnost podílela na tom, že Nobelova cena za mír byla letos již podruhé vyražena z certifikovaného zlata a co vlastně vůbec toto označení znamená.

Stránka Tiskové zprávy

Aktuality a základní hodnoty

Když se na hlavní stránce dostanete níže a přečtěte si Aktuality, nevynechejte základní informace a hodnoty naší společnosti. Historie je pro nás věčně žijící inspirací a snažíme se přinášet Vám stále co nejkrásnější a nejkvalitnější produkty.

Aktuality a základní hodnoty

Sekce Pro zákazníky

Speciální sekci Pro zákazníky, neboli Vaši zákaznickou zónu, naleznete v spodní části a zde naleznete kromě praktických informací k nákupu i skutečně obohacující různorodé zajímavosti.

Sekce Pro zákazníky

Slovník základních pojmů

Slovník základních pojmů by měl znát každý sběratel. Víte, co konkrétně znamenená kvalita leštěné razidlo nebo kolik gramů má trojská unce?

Slovník základních pojmů

Numismatické novinky

Nesmíme také opomenout Numismatické novinky, kde najdete všechny články z tohoto roku, které jsme pro Vás, naše zákazníky, napsali.

„Jak poznáme hodnotu numismatu“, „Světoví a čeští rekordmani mezi mincemi“, „Alfons Mucha a jeho díla“ – to je jen několik příkladů z mnoha dalších.

>Numismatické novinky

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.