Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Stříbrné mince ČNB, které nesmí chybět ve sbírkách pravých českých sběratelů!

Česká národní banka každoročně emituje stříbrné mince v nominální hodnotě 200 Kč, na kterých jsou připomínány nejvýznamnější události naší historie. Tento rok se můžeme těšit na mince, které budou uctívat např. velkolepé 300. výročí narození Marie Terezie, 75. výročí Operace Anthropoid nebo 650. výročí vysvěcení kaple sv. Václava v katedrále sv. Víta.

Umělěcký návrh pamětní stříbrné medaile ke 100. výročí narození Josefa Kainara

Oficiální mince ČNB v nominální hodnotě 200 Kč jsou vždy vyražené ze šterlinkového stříbra (ryzost 925/1000). Část celkového nákladu je vyražena i v nejvyšší mincovní kvalitě. Mince v nejvyšší mincovní kvalitě mají na rozdíl od mincí v běžné kvalitě hladkou hranu, na níž je uveden nápis: Česká národní banka * Ag 0.925 * 13 g *.

Národní Pokladnice je oficiálním distributorem mincí České národní banky. A jelikož je o tyto mince každoročně enormní zájem, nabízíme jejich předrezervaci prostřednictvím našeho internetového rezervačního systému.

Touto předrezervací si zajistíte, že nepřijdete o žádnou z oficiálních stříbrných ražeb s nominální hodnotou 200 Kč. Vaše série stříbrných mincí ČNB 2017 tak bude kompletní.

Pokud máte zájem o předrezervaci mincí z ČNB, můžete tak učinit zde:

www.narodnipokladnice.cz/cnb-2017

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.