Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Oproti minulým ročníkům nás, návštěvníky, čeká drobná změna. Veletrh se bude konat pouze 2 dny, v pátek a sobotu. Místo konání veletrhu zůstává stejné, tedy veletržní areál PVA Letňany. Pořadatelé slibují, že návštěvníci o nic nepřijdou a program bude stejně bohatý a barvitý jako v minulých letech. Na veletrh přijede více než 230 vystavovatelů z 35 zemí světa. Těšit se můžete na známky, různé investiční produkty, historické mince z celého světa, pamětní medaile, historické bankovky, drahé kameny, vinyly a mnoho dalších sběratelských předmětů a doplňků. Pořadatelé připravili společně s vystavovateli zajímavý doprovodný program.

Pro návštěvníky veletrhu Sběratel si Národní Pokladnice připravila hned dvě příjemná překvapení!

Pamětní medaile zdarma!

„Rádi bychom potěšili fanoušky numismatiky, a proto jsme se rozhodli věnovat jim dárek. Každý návštěvník, který v pátek u našeho stánku vyplní krátký dotazník, získá pamětní medaili z naší nabídky zcela zdarma. Medailí je připraveno dost, ale nedokážeme odhadnout, zda zbude na všechny zájemce“, zve ke svému stánku návštěvníky Luboš Krčil, ředitel Národní Pokladnice.

Vstupenka za 1 Kč!

Pokud nechcete utrácet za vstupné a radši byste si za ušetřené peníze rozšířili třeba Vaši sbírku, vyplňte TENTO VOUCHER, vytiskněte jej a vyměňte na pokladně veletrhu za regulérní vstupenku, za kterou zaplatíte jen 1 Kč!

Na shledanou na Sběrateli. Těšíme se na Vás na stánku číslo 212!

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.