Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Téměř všichni poskytovatelé emailových schránek v České republice zavedli již před nějakou dobou složku, kam automaticky ukládají poštu, kterou vyhodnotí jako hromadné sdělení. Tato složka je většinou označena názvem “Hromadné”.Mezi takovými e-maily pak naleznete často i naše sdělení a nabídky.

Pokud nechcete přijít o důležité informace o zakoupeném produktu, popřípadě o další zajímavosti o nejnovějších emisích, doporučujeme Vám vypnout si složku „Hromadné“ v nastavení Vašeho účtu. E-maily pak budou jako dříve opět doručovány do jediné složky „Doručené“, což Vám jistě ulehčí kontrolu veškeré Vaší pošty.

Pokud byste si nové rozpoznávání hromadné pošty přeci jen chtěli ponechat, zvažte prosím alespoň důležitost našich e-mailů. Pokud uznáte za vhodné, můžete e-mail od nás ručně přesunout do složky „Doručené“.

Hromadná složka u poskytovale SeznamHromadná složka u poskytovale Seznam

V opačném případě vyvstává riziko, že některé důležité sdělení zařazené do složky „Hromadné“ můžete zmeškat! Někteří poskytovatelé totiž všechny e-maily v této složce po 90-ti dnech od jejich doručení automaticky a nevratně smažou.

Naší velkou snahou je, abyste byli se zprávami od Národní Pokladnice nadmíru spokojeni a vždy je nalezli včas na místě, na kterém je očekáváte.

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.